Youtube

Češi milují sledování internetových videí

people watching video on tabletInternet není nástroj pouze pro komunikaci, je to nekonečný prostor pro získávání informací všeho druhu. Současným trendem internetové zábavy je bezpochyby videoobsah, který je oproti čtení článků mnohem atraktivnějším způsobem pro načerpání nových poznatků. Češi na videa nedají dopustit.

Češi sledují přes chytrou televizi nejčastěji Youtube

youtube in tvSpolečnost České Radiokomunikace nedávno zveřejnila průzkum týkající se využívání funkcí chytrých a hybridních televizí v českých domácnostech. Televizní přijímač má k internetu připojena třetina tuzemské internetové populace.

Youtube pracuje na živých 3D videostreamech

YouTube logoVideoserver Youtube společnosti Google patří se svými dvěma miliardami přístupů denně k nejnavštěvovanějším webovým službám na světě. Google neustále pracuje na vývoji nových technologií pro virtuální realitu, což se na platformě podepsalo v minulém roce přidáním podpory 360stupňových videostreamů, v nichž se může uživatel pohybovat pomocí myši nebo virtuálních brýlí do všech směrů zachyceného videa.

YouTube oslavil své desáté narozeniny

perexminecraft

Největší videoportál internetu dosáhl významného milníku a před třemi dny oslavil deset let. Po dobu své existence prošel řadou změn, úprav a stal se pro nejednoho člověka hlavním zdrojem příjmů.

Trocha čísel závěrem měsíce března

statsPojďme se podívat na zajímavé údaje z prostředí, které spojuje svět. Internetu...

Google chce zabránit stahování filmů načerno

Přesýpací hodinyNelegální stahování je dnes zkrátka běžnou součástí internetového světa. Společnost Google se rozhodla zasáhnout a podniká první krok...

Google ukončuje další své služby, je mezi nimi i iGoogle

To, že společnost Google jednou začas restrukturalizuje své nabídkové portfolio, není nic neobvyklého. Pokud služba nesplní cíle, které se určily při jejím spuštění, Google příliš neotálí a vývoj služeb ukončuje. Za ukázkový příklad lze uvést službu Google Wave.