Jak stahovat videa z YouTube přímo do Android mobilu?

Aplikace YouTube v telefonu

Server YouTube je nejznámější videoportál, který denně navštěvují miliony uživatelů po celém světě. Na portál jsou každý den přidávány stovky nových videí všech možných žánrů - hudba, dokumenty, filmy, seriály, návody, sportovní zápasy a mnoho dalšího. Vkládat videa na YouTube může kdokoliv. Když tak člověk činí pravidelně a má dostatečně velký počet fanoušků, může se stát slavným YouTuberem, který si  může uploadováním videí dokonce přivydělat nemalé peníze.

Co když se vám nějaké online video zalíbilo a chcete si jej uložit do svého smartphonu pro pozdější přehrání offline? YouTube zmíněnou funkci oficiálně nemá a stažení videa z YouTube do zařízení může být oříšek, nicméně existuje způsob, jak rychle a jednoduše získat libovolné video do svého mobilního telefonu nebo tabletu s operačním systémem Android. K tomuto účelu se můžete spolehnout na některou z následujících ověřených aplikací.

1) TubeMate

Design aplikace TubeMate se podobá klasickému YouTube rozhraní, na hlavní liště však najdeme několik tlačítek navíc. Postup stažení videa je velmi jednoduchý, stačí si ho v aplikaci najít a zvolit zelené tlačítko ke stažení. Aplikaci si můžete oficiálně stáhnout na webové stránce http://tubemate.net.

 2) Videoder

Další aplikace pro snadné stažení hudby a videí z YouTube ve kvalitě od 144p do 1080p, která podporuje formáty MP4, FLC a 3GP. Funkci stažení vyvoláte zaškrtnutím ikonky u příslušného videa, v průběhu stahování si jej můžete dokonce přehrávat ve zmenšeném náhledu. Appku Videoder najdete na webu https://www.videoder.net.

3) Peggo

Software speciálně upravený pro stahování hudby ve formátu MP3 z YouTube. Peggo umí ze skladby odstranit tiché úseky, automaticky nastavit hlasitost zvuku a nechybí ani možnost zvolit si přesný časový úsek, který se má uložit. Aplikaci stahujte ze stránky http://app.peggo.tv.

Jelikož uvedené aplikace jednají v rozporu s podmínkami služby YouTube, bohužel je nenajdete v obchodě Google Play. Každou z aplikací si můžete stáhnout pouze z oficiálních stránek výrobce. Abyste tak však mohli učinit, nejprve musíte ve svém zařízení povolit instalaci aplikací třetích stran. Tato možnost se skrývá v menu Nastavení - Zabezpečení - Správa zařízení - Neznámé zdroje.

Průměr: 4 (2 votes)

Obrázek uživatele sabir singh

If youtube is blocked in your region here is the way to get unblocked youtube online here.

Obrázek uživatele Leo Picasso

The Five Nights at Freddy's series consists of horror-themed video games. Start experience with Five Nights at Freddy's now.


Poslat nový komentář
Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Toto je spamová ochrana. Prosím věnujte ji plnou pozornost.
Security question, designed to stop automated spam bots