Jak stahovat videa z YouTube přímo do Android mobilu?

Aplikace YouTube v telefonu

<script type='text/javascript'></script>


Server YouTube je nejznámější videoportál, který denně navštěvují miliony uživatelů po celém světě. Na portál jsou každý den přidávány stovky nových videí všech možných žánrů - hudba, dokumenty, filmy, seriály, návody, sportovní zápasy a mnoho dalšího. Vkládat videa na YouTube může kdokoliv. Když tak člověk činí pravidelně a má dostatečně velký počet fanoušků, může se stát slavným YouTuberem, který si  může uploadováním videí dokonce přivydělat nemalé peníze.

Co když se vám nějaké online video zalíbilo a chcete si jej uložit do svého smartphonu pro pozdější přehrání offline? YouTube zmíněnou funkci oficiálně nemá a stažení videa z YouTube do zařízení může být oříšek, nicméně existuje způsob, jak rychle a jednoduše získat libovolné video do svého mobilního telefonu nebo tabletu s operačním systémem Android. K tomuto účelu se můžete spolehnout na některou z následujících ověřených aplikací.

1) TubeMate

Design aplikace TubeMate se podobá klasickému YouTube rozhraní, na hlavní liště však najdeme několik tlačítek navíc. Postup stažení videa je velmi jednoduchý, stačí si ho v aplikaci najít a zvolit zelené tlačítko ke stažení. Aplikaci si můžete oficiálně stáhnout na webové stránce http://tubemate.net.

 2) Videoder

Další aplikace pro snadné stažení hudby a videí z YouTube ve kvalitě od 144p do 1080p, která podporuje formáty MP4, FLC a 3GP. Funkci stažení vyvoláte zaškrtnutím ikonky u příslušného videa, v průběhu stahování si jej můžete dokonce přehrávat ve zmenšeném náhledu. Appku Videoder najdete na webu https://www.videoder.net.

3) Peggo

Software speciálně upravený pro stahování hudby ve formátu MP3 z YouTube. Peggo umí ze skladby odstranit tiché úseky, automaticky nastavit hlasitost zvuku a nechybí ani možnost zvolit si přesný časový úsek, který se má uložit. Aplikaci stahujte ze stránky http://app.peggo.tv.

Jelikož uvedené aplikace jednají v rozporu s podmínkami služby YouTube, bohužel je nenajdete v obchodě Google Play. Každou z aplikací si můžete stáhnout pouze z oficiálních stránek výrobce. Abyste tak však mohli učinit, nejprve musíte ve svém zařízení povolit instalaci aplikací třetích stran. Tato možnost se skrývá v menu Nastavení - Zabezpečení - Správa zařízení - Neznámé zdroje.

Průměr: 4.5 (4 votes)


Poslat nový komentář
Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Toto je spamová ochrana. Prosím věnujte ji plnou pozornost.