YouTube TV zatím startuje jen v 5 městech.

logo YouTube

<script type='text/javascript'></script>


Oblíbený internetový videoportál YouTube spustil vlastní službu YouTube TV se streamovanými televizními programy, která má konkurovat klasickým kabelovým televizím. Nabízí prvních 30 dní na vyzkoušení zdarma.

Živé online televizní vysílání YouTube TV je možné si pořídit za poplatek 35 dolarů měsíčně. Služba je zatím spuštěna pouze ve vybraných městech Spojených států amerických - New York, Los Angeles, San Francisco, Chicago a Philadelphia. Obyvatelé uvedených měst si již mohou objednat YouTube TV na zkoušku zdarma po dobu jednoho měsíce.

Jak uvádí generální ředitelka Youtube Susan Wojcickiová, lidé po celém světě na Youtube zhlédnou jednu miliardu videí každý den. Není pochyb, že sledování videí přes internetové připojení je v dnešní době velkým trendem a to zvláště pro mladou generaci. YouTube tak chce využít poptávky a nabídnout vlastní moderní televizní vysílání, které je o polovinu levnější než předplatné kabelové televize konkurence.

YouTube TV můžete sledovat až na třech různých zařízeních současně (notebook, smartphone, tablet atd.), včetně chytrých televizí, které podporují Google Chromecast. Nabídka zahrnuje známé americké televizní stanice, jako jsou ABC, CBS, Comcast, Fox, Fox Sports, NBC, Bravo, FX nebo ESPN. Nebudou chybět ani seriály a filmy dostupné ve službě YouTube Red. Brzy se mají stát součástí balíčku rovněž televizní stanice AMC, BBC America, IFC, Sundance TV, WE tv a BBC World News.

V rámci jednoho předplatného můžete spravovat až šest účtů, například pro každého člena rodiny jeden, díky němuž dotyčný získá přístup ke své knihovně oblíbených pořadů. Nechybí ani možnost nahrávání seriálů a filmů do cloudu bez omezení. A pokud se rozhodnete, že službu už nechcete nadále používat, můžete ji kdykoliv zrušit. Bohužel není jasné, zda se bude působnost online televize YouTube TV dále rozšiřovat i do dalších zemí. Musíme se nechat překvapit.

Průměr: 1 (195 votes)


Poslat nový komentář
Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Toto je spamová ochrana. Prosím věnujte ji plnou pozornost.