Apple

Apple zlevnil Apple Watch a uvedl pro ně 7 nových barevných řemínků

iWatch AppleAmerická společnost Apple nepřestává chrlit jednu novinku za druhou. Po představení nového výkonného iPhonu SE a vylepšeného tabletu iPad Pro se kalifornský gigant rozhodl snížit cenu svého staršího produktu Apple Watch.

Apple má nový iPhone SE - malý, výkonný a levný

iPhone SE phonesKonečně jsme se dočkali, kalifornská společnost Apple představuje doposud nejvýkonnější a nejlevnější iPhone všech dob, který sice nepřekvapí svým zaběhnutým designem, ale nadstandardní výbavou v kompaktním provedení.

Další splněný sen: Mladíkovi se podařilo prodat aplikaci pro smartphony za 600 milionů korun

klíčenkaMladý programátor jménem Nick D´Aloisio si během chvilky vydělal více peněz než většina lidí za celý svůj život a stal se tak nynějším terčem zpravodajství ze světa IT. Jak se mu to povedlo?

OS Android si k pátým narozeninám nadělil upevnění pozice na trhu

Přesýpací hodinyAndroidu se zkrátka daří a společnost Google musí být spokojená. Nejen, že tento OS před pár dny oslavil své páté narozeniny, ale polepšil si také na trhu …

Google odkládá svou konferenci, může za to hurikán Sandy

Aktuální hrozba washingtonského a newyorského pobřeží, hurikán Sandy, zapříčinil odložení dnešní konference společnosti Google. Ten zde chtěl představit své novinky ze světa Androidu a Chrome OS (smartphone Nexus 4, tablet Nexus 7 a Nexus 10 a novou verzi Androidu). Tím tak chtěl reagovat na novinky společností Apple a Microsoft.

Google chce zabránit stahování filmů načerno

Přesýpací hodinyNelegální stahování je dnes zkrátka běžnou součástí internetového světa. Společnost Google se rozhodla zasáhnout a podniká první krok...