Apple zlevnil Apple Watch a uvedl pro ně 7 nových barevných řemínků

iWatch AppleAmerická společnost Apple nepřestává chrlit jednu novinku za druhou. Po představení nového výkonného iPhonu SE a vylepšeného tabletu iPad Pro se kalifornský gigant rozhodl snížit cenu svého staršího produktu Apple Watch.

<script type='text/javascript'></script>


Firma Apple oznámila na proběhlé pondělní tiskové konferenci mnoho zajímavých novinek. Jednou z nich bylo zlevnění chytrých náramkových hodinek Apple Watch, které nyní pořídíte o 1500 korun levněji. Tim Cook se na tiskovce pochlubil, že Apple Watch jsou nejprodávanějšími chytrými hodinkami na světě a že řemínek si u nich vyměňuje každý třetí majitel, a proto se výrobce rozhodl doplnit stávající nabídku pásků novými druhy.

iWatch

O nové generaci jablečných hodinek se Cook bohužel nezmínil, snad někdy příště. Nicméně nejlevnější 38mm verze Apple Watch v kombinaci s pouzdrem z nerezové oceli a perlově šedým řemínkem z tkaného nylonu aktuálně vychází v oficiálním internetovém obchodě Apple na 17 990 korun, o trochu větší 42mm varianta s podobným příslušenstvím stojí 19 490 korun. Samostatně Apple Watch v 38mm provedení pořídíte na českém trhu za 9 490 korun, 42mm verze přijde na 10 990 korun. Hodinky jsou kompatibilní se smartphony iPhone 5, 5c, 5s, SE, 6, 6 Plus, 6s nebo 6s Plus se systémem iOS 8.2 nebo novějším.

iWatch

Apple si dal na nových řemíncích záležet a pro další barevné varianty použil nový materiál. Každý pásek je utkán z více než 500 nylonových vláken do jedinečného barevného vzoru. Pásky je možné pořídit v sedmi netradičních barevných kombinacích - zlatá/červená, zlatá/modrá, královsky modrá, tyrkysová, růžová, šedá nebo černá. Řemínky mají univerzální velikost, jsou vhodné pro zápěstí s obvodem 145-215 mm. Cenově jeden kus vyjde na 1490 korun (38mm i 42mm provedení). Také starší řemínky z kovu, kůže a silikonu se dočkaly nových vzorů, zákazníci si mohou na webových stránkách Apple vybírat motivy z čerstvé jarní kolekce barev.

Neoznámkováno

Obrázek uživatele jajo

toto? ani zadarmo!


Poslat nový komentář
Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Toto je spamová ochrana. Prosím věnujte ji plnou pozornost.