Apple zlevnil Apple Watch a uvedl pro ně 7 nových barevných řemínků

iWatch AppleAmerická společnost Apple nepřestává chrlit jednu novinku za druhou. Po představení nového výkonného iPhonu SE a vylepšeného tabletu iPad Pro se kalifornský gigant rozhodl snížit cenu svého staršího produktu Apple Watch.

Firma Apple oznámila na proběhlé pondělní tiskové konferenci mnoho zajímavých novinek. Jednou z nich bylo zlevnění chytrých náramkových hodinek Apple Watch, které nyní pořídíte o 1500 korun levněji. Tim Cook se na tiskovce pochlubil, že Apple Watch jsou nejprodávanějšími chytrými hodinkami na světě a že řemínek si u nich vyměňuje každý třetí majitel, a proto se výrobce rozhodl doplnit stávající nabídku pásků novými druhy.

iWatch

O nové generaci jablečných hodinek se Cook bohužel nezmínil, snad někdy příště. Nicméně nejlevnější 38mm verze Apple Watch v kombinaci s pouzdrem z nerezové oceli a perlově šedým řemínkem z tkaného nylonu aktuálně vychází v oficiálním internetovém obchodě Apple na 17 990 korun, o trochu větší 42mm varianta s podobným příslušenstvím stojí 19 490 korun. Samostatně Apple Watch v 38mm provedení pořídíte na českém trhu za 9 490 korun, 42mm verze přijde na 10 990 korun. Hodinky jsou kompatibilní se smartphony iPhone 5, 5c, 5s, SE, 6, 6 Plus, 6s nebo 6s Plus se systémem iOS 8.2 nebo novějším.

iWatch

Apple si dal na nových řemíncích záležet a pro další barevné varianty použil nový materiál. Každý pásek je utkán z více než 500 nylonových vláken do jedinečného barevného vzoru. Pásky je možné pořídit v sedmi netradičních barevných kombinacích - zlatá/červená, zlatá/modrá, královsky modrá, tyrkysová, růžová, šedá nebo černá. Řemínky mají univerzální velikost, jsou vhodné pro zápěstí s obvodem 145-215 mm. Cenově jeden kus vyjde na 1490 korun (38mm i 42mm provedení). Také starší řemínky z kovu, kůže a silikonu se dočkaly nových vzorů, zákazníci si mohou na webových stránkách Apple vybírat motivy z čerstvé jarní kolekce barev.

Neoznámkováno

Obrázek uživatele jajo

toto? ani zadarmo!

Obrázek uživatele sanie

If you want to add Favorites toolbar in chrome here are instruction to set it in windows 10.


Poslat nový komentář
Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Toto je spamová ochrana. Prosím věnujte ji plnou pozornost.
Security question, designed to stop automated spam bots