Nový iPhone RED bojuje proti AIDS

DNA

Kalifornská společnost Apple představila novou verzi svého chytrého telefonu iPhone 7. Apple doposud nabízel v červené barvě pouze pouzdra, nyní přichází s novým modelem iPhone RED se speciálním posláním.

iPhone 7 Special Edition přichází na trh v rámci spolupráce nakousnutého jablka s organizací (RED), která se snaží bojovat proti šíření HIV. Apple tak doplňuje zavedený projekt o nový produkt, jehož nákupem přispíváte na globální fond v boji proti nemoci AIDS.

Zařízení iPhone 7 RED s červeným tělem z hliníku bude k dostání ve dvou verzích - 4,7" iPhone 7 a 5,5" iPhone 7 Plus - a to ve dvou variantách s 128GB a 256GB vnitřním úložištěm. Rudé smartphony Apple budou v České republice k dostání na oficiálních stránkách Apple dne 24. března od 16 hodin s cenou začínající na 24 390 korun za iPhone 7 RED a 28 190 korun za větší model.

Další iPad se jmenuje stručně "iPad"

Apple společně s novým produktem iPhone 7 Red představil také svůj zatím nejlevnější tablet v historii značky, který má nahradit starší tablet Air 2. iPad (2017) byl představen v tichosti bez honosných oficialit a tiskové konference. Důvodem může být skutečnost, že tablety už až tak moc netáhnou a kromě toho nový model iPadu neoplývá žádnými výraznějšími inovacemi.

Nejnovější iPad bude disponovat 9,7" displejem s rozlišením 2048 x 1536 obrazových bodů, 64bitovým procesorem A9, 8MPix fotoaparátem a 1,2MPix kamerkou. Nebude chybět funkce Touch ID, technologie Wi-Fi, Bluetooth nebo dva reproduktory, 3,5mm port na sluchátka a Lightning konektor pro nabíjení přístroje. Zákazníky zaujme razantní snížení ceny, 32GB verze má stát 10 990 korun s daní a 128GB varianta bude za 13 990 korun.

Neoznámkováno

Obrázek uživatele Randysdfs

Thank you very much for the information you shared, it’s all I’ve been looking for
read thoudsands of high-quality manga at KissManga like Naruto, Bleach, One Piece, Hunter x Hunter and many more...


Poslat nový komentář
Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Toto je spamová ochrana. Prosím věnujte ji plnou pozornost.