Nový iPhone RED bojuje proti AIDS

DNA

Kalifornská společnost Apple představila novou verzi svého chytrého telefonu iPhone 7. Apple doposud nabízel v červené barvě pouze pouzdra, nyní přichází s novým modelem iPhone RED se speciálním posláním.

iPhone 7 Special Edition přichází na trh v rámci spolupráce nakousnutého jablka s organizací (RED), která se snaží bojovat proti šíření HIV. Apple tak doplňuje zavedený projekt o nový produkt, jehož nákupem přispíváte na globální fond v boji proti nemoci AIDS.

Zařízení iPhone 7 RED s červeným tělem z hliníku bude k dostání ve dvou verzích - 4,7" iPhone 7 a 5,5" iPhone 7 Plus - a to ve dvou variantách s 128GB a 256GB vnitřním úložištěm. Rudé smartphony Apple budou v České republice k dostání na oficiálních stránkách Apple dne 24. března od 16 hodin s cenou začínající na 24 390 korun za iPhone 7 RED a 28 190 korun za větší model.

Další iPad se jmenuje stručně "iPad"

Apple společně s novým produktem iPhone 7 Red představil také svůj zatím nejlevnější tablet v historii značky, který má nahradit starší tablet Air 2. iPad (2017) byl představen v tichosti bez honosných oficialit a tiskové konference. Důvodem může být skutečnost, že tablety už až tak moc netáhnou a kromě toho nový model iPadu neoplývá žádnými výraznějšími inovacemi.

Nejnovější iPad bude disponovat 9,7" displejem s rozlišením 2048 x 1536 obrazových bodů, 64bitovým procesorem A9, 8MPix fotoaparátem a 1,2MPix kamerkou. Nebude chybět funkce Touch ID, technologie Wi-Fi, Bluetooth nebo dva reproduktory, 3,5mm port na sluchátka a Lightning konektor pro nabíjení přístroje. Zákazníky zaujme razantní snížení ceny, 32GB verze má stát 10 990 korun s daní a 128GB varianta bude za 13 990 korun.

Neoznámkováno

Obrázek uživatele Randysdfs

Thank you very much for the information you shared, it’s all I’ve been looking for
read thoudsands of high-quality manga at KissManga like Naruto, Bleach, One Piece, Hunter x Hunter and many more...

Obrázek uživatele jenny singh

For all those needing the free musically followers online here is the best way to add followers to your musically account.

Obrázek uživatele Juliana Patrick
[8678] Review

All iPhones are produced by keeping, not the store and are just accessible in highly contrasting, there are a few destinations that will dismantle the telephone and re-paint it, anyway administrations, for example, that are costly. assignment writing service. So on the off chance that you totally require a red one purchase a white one and send it to one of those organizations, generally no, it's impractical.


Poslat nový komentář
Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Toto je spamová ochrana. Prosím věnujte ji plnou pozornost.
Security question, designed to stop automated spam bots