Transcend

Transcend DrivePro 520: Kamera ven i dovnitř aneb řiďte v klidu a pohodě

DrivePro 520 od TranscendNová kamera do auta od Transcend nabídne dva objektivy a bude vám tak hlídat záda! Ale nejen to…

Transcend TS8XDVDS-K: Nejtenčí mobilní CD/DVD vypalovačka na světě

Transcend TS8XDVDS-KČím menší, tím lepší – to si zřejmě řekla společnost Transcend, která v Brně před dvěma dny představila svou nejtenčí vypalovačku na světě...

TZ: Nové 2,5 palcové SSD disky pro starší rozhraní IDE ATA

TRANSCEND zařadí do své nabídky SSD disků nový model, 2,5 palcový SSD disk - PSD320. Disky, vybavené rozhraním IDE ATA/133, jsou vhodným řešením pro uživatele starších notebooků a průmyslových zařízení a umožňují podstatně zvětšit jejich výkon bez nutnosti jejich výměny.

TZ: JetFlash 780 - elegantní flash paměti USB 3.0

TRANSCEND rozšiřuje sérii flash paměti, vybavených rozhraním USB 3.0 o model JetFlash 780. Ve vkusném pouzdře s šachovnicovým vzorem najdete paměti, které nabízí přenos dat až do 140MB/s.

TZ: SSD720 od TRANSCEND – SSD disky v slim provedení

TRANSCEND rozšiřuje svou nabídku o nový model SSD disků - SSD720, na bázi rozhraní Serial ATA 6Gb/s a vybavených výkonnou řídicí jednotkou od firmy SandForce. Vzhledem k mimořádně malé tloušťce 7mm, disky jsou vhodné pro notebooky a zejména pro stále vyhledávanější ultrabooky.

TZ: Odolné SSD disky založené na technologii SLC

V Brně, 20. ledna 2012 - Firma TRANSCEND zavedla do své nabídky nový model CCD disků – SSD500. Zařízení byla navržena na bázi technologie SLC (single-level cell), díky tomu se vyznačují zvětšenou pevností a odolností proti teplotě.

TZ: Rozšiřte si paměť smartphonu či tabletu pomocí 32GB paměťové karty od TRANSCEND

V Brně, 16. ledna 2012 - Firma TRANSCEND představuje paměťové karty microSDHC Ultimate.

TZ: Velmi rychlé SDHC karty - výkon pro náročné, cena pro spořivé

V Brně, 15. prosince 2011 – firma TRANSCEND představuje nové paměťové karty typu SDHC Class 10 nejrychlejší dostupné rychlostní třídy UHS-I. Karty se osvědčí zejména při zápisu a přenosu filmů v kvalitě Full HD, a jejích dodatečnou předností je velmi konkurenční cena.

Zahoďme kabely a sdílejme data bezdrátově na mobilním SSD

StoreJet CloudPřed dvěma dny dorazila do naší redakce zajímavá tisková zpráva od společnosti Transcend, která uvádí na trh bezdrátový SSD disk – StoreJet Cloud. Jedná se o mobilní nosič využívající WiFi technologie ke sdílení svého obsahu.

TZ: Levné a velkokapacitní USB 3.0 flash disky od firmy Transcend

V Brně, 20. listopadu 2011 – Firma TRANSCEND uvádí nový model flash pamětí - JetFlash 760. Představené paměti nabízí využití rychlého přenosu dat třetí generace při zachování příznivé ceny a plné podpory USB 2.0.