Transcend DrivePro 520: Kamera ven i dovnitř aneb řiďte v klidu a pohodě

DrivePro 520 od TranscendNová kamera do auta od Transcend nabídne dva objektivy a bude vám tak hlídat záda! Ale nejen to…

Kamera na skle vozidla místo klasické GPSky? Většina řidičů se možná bude ptát proč. Odpověď je ale jednoduchá - dobrá prevence, jak se připravit na případnou kolizi. Vzhledem k čím dál hustšímu provozu totiž dochází častěji k dopravním nehodám. Mnohdy jde ale o spor, kdo vlastně nehodu zavinil. Jak situaci vyřešit? Jednoduše - vše si natočit.

DrivePro vám kryje záda

Nová kamera od Transcend dostala označení DrivePro 520, a jak zmíněno v úvodu – má dva objektivy. Díky tomu zaznamenává nejen, co se děje na silnici před vámi, ale i to, co se odehrává uvnitř vozidla. Hlavní objektiv má clonu F/1,8 a zorný úhel činí 130 stupňů. Záznam je ve Full HD (1080p) při 30 snímcích za vteřinu.

DrivePro 520 od Transcend

Druhý objektiv má infračervené LED diody, díky čemuž dobře zaznamená interiér vozidla i v noci. Ideální při případném sporu s cestujícím o náhradu škody nebo újmy na zdraví. Vy budete mít dobře zaznamenáno, že se dotyčný nepřipoutal, ačkoliv jste ho několikrát důrazně vyzvali. Spolu s tím má kamera integrovaný GPS přijímač, Wi-Fi a čidlo přetížení. To zapne automatické přehrávání, jakmile zjistí přetížení z důvodu prudkého brzdění.

Pomůže při nehodě

Pokud dojde k nehodě, může si řidič navíc vše nafotit – kamerka má zabudovanou funkci fotografování. K tomu bude mít zaznamenanou i rychlost, hodinu a datum. Díky GPS přijímači je možné rychle lokalizovat polohu pro záchrannou službu.

Snadno se ovládá

Díky zabudované Wi-Fi můžete DrivePro 520 ovládat pomocí smartphonu s Androidem nebo iOS, a to pomocí speciální aplikace DrivePro. Jakmile si kameru nainstalujete na požadované místo, automaticky se navíc zapne po nastartování (po vypnutí motoru se též sama vypne).

A cena?

Za DrivePro zaplatíte přibližně 5 490 s DPH. Součástí balení je microSD karta o kapacitě 32GB, na níž se vejdou 4 hodiny záznamu ve Full HD rozlišení. Dvouletá záruka je samozřejmostí.

Průměr: 5 (6 votes)


Poslat nový komentář
Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Toto je spamová ochrana. Prosím věnujte ji plnou pozornost.
Security question, designed to stop automated spam bots