TZ: Nové 2,5 palcové SSD disky pro starší rozhraní IDE ATA

TRANSCEND zařadí do své nabídky SSD disků nový model, 2,5 palcový SSD disk - PSD320. Disky, vybavené rozhraním IDE ATA/133, jsou vhodným řešením pro uživatele starších notebooků a průmyslových zařízení a umožňují podstatně zvětšit jejich výkon bez nutnosti jejich výměny.

Model PSD320 je nabízen ve třech provedeních: 32, 64 a 128GB. Použití tohoto disku ve starším zařízení zásadně zlepší jeho výkon ve srovnání se systémem na klasickém HDD a to díky přenosové rychlosti až 104MB/s při čtení a až 93MB/s při zápisu. Disky podporují širokou řádu režimů Ultra DMA, PIO a multi-word DMA a díky tomu jsou kompatibilní s téměř každým zařízením, vybaveným rozhraním IDE 2,5". PSD320 lze použit v počítačích, průmyslových strojích, POS terminálech nebo ve zdravotnických zařízeních.

Představené nosiče jsou vybaveny flash paměti typ MLC. Kromě lepších výkonu, se vyznačují větší trvanlivostí a menší spotřebou energie ve srovnání se standardním HDD. Toto se projevuje delší životností baterie v mobilních zařízeních s nainstalovaným SSD diskem.

Disky jsou navíc vybaveny korekcí chyb při přenosu dat ECC a technologií Advanced Power Shield, která umožňuje zabránit ztrátě souborů při neočekávaném výpadku napájení.

Dostupnost a cena

Představené produkty jsou dostupné na objednávku.

Záruka

Na SSD disky - PSD320 od firmy TRANSCEND se vztahuje tříletá záruka výrobce.

Transcend SSD

Transcend SSD

Transcend SSD

O společnosti TRANSCEND

Společnost TRANSCEND je ve světě známá jako výrobce pamětí a počítačových příslušenství. Společnost, založena v roce 1988, nabízí kompletní řadu paměťových modulů, USB pamětí, mobilní pevné disky, pevné disky, MP3, paměťové flash karty, čtečky karet a multimediální výrobky. Výrobní závody TRANSCEND se nachází na Taiwanu a v Čině; firma má své pobočky v Spojených státech, Velké Británie, Německu, Holandsku, Japonsku, Korei a Čině.

Průměr: 5 (1)


Poslat nový komentář
Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Toto je spamová ochrana. Prosím věnujte ji plnou pozornost.
Security question, designed to stop automated spam bots