TZ: Levné a velkokapacitní USB 3.0 flash disky od firmy Transcend

V Brně, 20. listopadu 2011 – Firma TRANSCEND uvádí nový model flash pamětí - JetFlash 760. Představené paměti nabízí využití rychlého přenosu dat třetí generace při zachování příznivé ceny a plné podpory USB 2.0.

<script type='text/javascript'></script>


Charakteristický modrý konektor USB 3.0, kterým je vybaven uvedený model, se vysouvá ze zařízení pomocí pohodlného šoupátka. Jednodílné pouzdro bylo vyrobeno pomocí technologie ultrazvukového svařování, což zvětšuje jeho trvanlivost a odolnost.

Flash paměť JetFlash 760 je nabízena ve čtyřech barevných provedeních (žlutá, modrá, zelená a fialová) a kapacitních (4, 8, 16 a 32GB). Přenos dat dosahuje 30MB/s při zápisu a 52MB/s při čtení.

Firma TRANSCEND dodává své výrobky včetně softwaru TRANSCEND Elite, který nabízí mnohé funkce pro správu, synchronizaci a ochranu uschovávaných dat.

Dostupnost a cena

Maloobchodní doporučené ceny s DPH paměti JetFlash 760 činí: 4GB: 320,- Kč, 8GB: 430,- Kč, 16GB: 640,-Kč, 32GB: 1260,- Kč

Transcend JetFlash 760

Záruka

Na uvedené zařízení se vztahuje doživotní záruka výrobce.

Více informací

www.transcendusa.com

O společnosti TRANSCEND

Společnost TRANSCEND je ve světě známá jako výrobce pamětí a počítačových příslušenství. Společnost, založena v roce 1988, nabízí kompletní řadu paměťových modulů, USB pamětí, mobilní pevné disky, pevné disky, MP3, paměťové flash karty, čtečky karet a multimediální výrobky. Výrobní závody TRANSCEND se nachází na Taiwanu a v Čině; firma má své pobočky v Spojených státech, Velké Británie, Německu, Holandsku, Japonsku, Korei a Čině.

Neoznámkováno


Poslat nový komentář
Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Toto je spamová ochrana. Prosím věnujte ji plnou pozornost.