TZ: JetFlash 780 - elegantní flash paměti USB 3.0

TRANSCEND rozšiřuje sérii flash paměti, vybavených rozhraním USB 3.0 o model JetFlash 780. Ve vkusném pouzdře s šachovnicovým vzorem najdete paměti, které nabízí přenos dat až do 140MB/s.

<script type='text/javascript'></script>


Díky použití USB rozhraní třetí generace, nové paměti TRANSCEND se vyznačují vysokým výkonem v oblasti přenosu dat. Přenosová rychlost u provedení 16GB činí až 40MB/s při zápisu a 140MB/s při čtení, což umožňuje rychlé a pohodlné přenášení velkého množství dat.

JetFlash 780 se vyznačuje elegantním černým krytem se stříbrným obvodem, vyrobeným pomocí ultrazvukové technologie, což zaručuje těsnost a ochranu paměti

JetFlash 780 je dostupný v provedení 8 a 16GB.

Navíc, firma TRANSCEND zpřístupňuje software Transcend Elite pro správu dat, který umožňuje využit flash paměť jako přístupový klíč k počítači nebo vybraných účtů na internetu.

Dostupnost a cena

Doporučená maloobchodní cena pro JetFlash 780 8GB - 575,-Kč s DPH a v provedení JetFlash 780 16GB - 960,-Kč s DPH.

Záruka

Na uvedené zařízení se vztahuje doživotní záruka výrobce.

Transcend JetFlash 780

O společnosti TRANSCEND

Společnost TRANSCEND je ve světě známá jako výrobce pamětí a počítačových příslušenství. Společnost, založena v roce 1988, nabízí kompletní řadu paměťových modulů, USB pamětí, mobilní pevné disky, pevné disky, MP3, paměťové flash karty, čtečky karet a multimediální výrobky. Výrobní závody TRANSCEND se nachází na Taiwanu a v Čině; firma má své pobočky v Spojených státech, Velké Británie, Německu, Holandsku, Japonsku, Korei a Čině.

Neoznámkováno


Poslat nový komentář
Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Toto je spamová ochrana. Prosím věnujte ji plnou pozornost.