flashdisk

Kingston uvádí nové mini flash disky s velikostí až 64 GB

Kingston DataTraveler Mini 3.0Společnost Kingston uvedla nový model flash disku, který díky svému kovovému pouzdru kombinuje odolnost s elegancí a moderním provedením …

TZ: JetFlash 780 - elegantní flash paměti USB 3.0

TRANSCEND rozšiřuje sérii flash paměti, vybavených rozhraním USB 3.0 o model JetFlash 780. Ve vkusném pouzdře s šachovnicovým vzorem najdete paměti, které nabízí přenos dat až do 140MB/s.

TZ: Kingston představuje svůj nejmenší USB flash disk DataTraveler Micro

Praha, 13. 12. 2011 – Kingston Digital Europe Ltd, dceřiná společnost Kingston Technology Company Inc., největšího nezávislého výrobce paměťových produktů na světě, dnes oznámila uvedení disku DataTraveler® Micro, jednoho z nejmenších USB flash disků na světě.

TZ: Velký úložný prostor pro všechny – flash paměti JetFlash 350

V Brně, 8 listopadu 2011 – Transcend uvádí nové flash paměti ze série Classic – JetFlash 350. Příznivá cena a elegantní pouzdro představených flash paměti se budou hodit ke každému uživateli.

TZ: TRANSCEND JetFlash T3S - Lehké jako pírko, tenké jako kreditní karta

V Brně, 18 srpna 2011 – Firma Transcend uvádí nové modely flash paměti – JetFlash T3S. Díky miniaturním rozměrům a kovovému pouzdru představují paměti JetFlash T3S zařízení zajišťující plnou ochranu proti vodě, prachu a otřesům.

Vysokorychlostní flashdisk od Kingston pro náročné uživatele

Společnost Kingston uvádí na trh svou druhou generaci flashdisků, označovanou jako Ultimate 3.0 (DataTraveler Ultimate 3.0 G2). Nové flashky kompatibilní s rozhraním USB 3.0 tak budou moci nabídnout náročnějším uživatelům nejen solidní úložný prostor (od 16GB do 64GB), ale i zajímavou přenosovou rychlost: čtení 100MB/s a zápis 70MB/s.

Testování 8 GB flash pamětí – USB vs. eSATA

PCP testování - Corsair, Kingston, OCZVítejte u prvního testování propůjčeného hardwaru. Pro první testování jsme zvolili test rychlostí zapisování a čtení tří flash disků s tím, že jeden z nich má port eSATA. Náš výběr spočinul na těchto zařízeních:
Corsair Survivor
Kingston DataTraveller – Mini Slim
OCZ Throttle

Flash disk- Který si vybrat?

Vážení čtenáři, dnes ode mne nečekejte žádnou novinku ze světa ICT, nýbrž rady; v tomto článku se vám pokusím poradit a ujasnit vše ohledně Flash disků. Jaký si vybrat, proč, a hlavně, který vám bude sedět nejlépe. Směle do toho…