Kingston uvádí nové mini flash disky s velikostí až 64 GB

Kingston DataTraveler Mini 3.0Společnost Kingston uvedla nový model flash disku, který díky svému kovovému pouzdru kombinuje odolnost s elegancí a moderním provedením …

<script type='text/javascript'></script>


Nese označení DataTraveler Mini 3.0 a díky jeho malým rozměrům budete mít praktické přenosné úložiště pro své dokumenty, fotky, hudbu a další multimédia. I přes svou mini velikost nabízí velice přívětivou kapacitu: 16 GB (červený), 32 GB (tyrkysový) a 64 GB (šedý). Dostatek místa tak můžete mít i např. pro HD filmy. Disk je primárně koncipován pro USB 3.0, je však zajisté kompatibilní i se starším rozhraním verze 2.0.

kingston DataTraveler Mini 3.0 red

kingston DataTraveler Mini 3.0 grey

kingston DataTraveler Mini 3.0 tyrkys

incomp

„Vysoké přenosové rychlosti pomáhají šetřit čas při přesouvání dat a barevné pojetí designu disk odlišuje od ostatních a činí z něj skvělý vánoční dárek," řekla Nadine Frostová, ředitelka marketingu produktů flash a SSD pro EMEA ve společnosti Kingston.

Velkou výhodou je bezpochyby také pětiletá záruka a v případě potřeby bezplatná technická podpora přímo od společnosti. Cena za 16GB flash disk startuje od 300 českých korun.

Průměr: 3.3 (71 votes)

Obrázek uživatele FREF
[91346] "recenze"

TO má být jako recenze? Ani slovo o přenosové rychlost! Mám zkušenost, že tyto noname shity dají max 30MB/s v zápisu! 300 Kč za 16GB je nehoráznost, za tu cenu minimálně 32GB, ale vzhledem kvalitě spíš 64.

Jaké je datum vzniku skřeku!:

Obrázek uživatele Petr Kocum

No mohlo by to být levnější


Poslat nový komentář
Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Toto je spamová ochrana. Prosím věnujte ji plnou pozornost.