TZ: Velký úložný prostor pro všechny – flash paměti JetFlash 350

V Brně, 8 listopadu 2011 – Transcend uvádí nové flash paměti ze série Classic – JetFlash 350. Příznivá cena a elegantní pouzdro představených flash paměti se budou hodit ke každému uživateli.

<script type='text/javascript'></script>


Model JetFlash 350 je nabízen v čtyřech variantách: 4, 8, 16 a 32GB. V závislosti na verzi přenosová rychlost činí až do 15MB/s při čtení a 11MB/s při zápisu. Paměti se vyznačují malou hmotností 8,5 gramů, a rozměry 60 x 18,6 x 8,7mm.

JetFlash 350 se perfektně hodí jako dodatečný nosič pro ukládání a přenášení souborů.

Stav zařízení je indikován vestavěnou LED diodou.

Firma Transcend dodává své výrobky včetně softwaru Transcend Elite, který obsahuje nástroj pro zálohování a obnovu dat a šifrování souborů. Software nabízí také funkci omezení přístupu k počítači - bez přípojené flash paměti nelze počítač spustit.

Dostupnost a cena

Maloobchodní doporučené ceny s DPH paměti JetFlash 350 činí:
4GB: 135,- Kč, 8GB: 200,- Kč, 16GB: 420,- Kč 32GB: 930,-Kč

JetFlash 350

JetFlash 350

Záruka

Na uvedené zařízení se vztahuje doživotní záruka výrobce.

Více informací

www.transcendusa.com

O společnosti TRANSCEND

Společnost TRANSCEND je ve světě známá jako výrobce pamětí a počítačových příslušenství. Společnost, založena v roce 1988, nabízí kompletní řadu paměťových modulů, USB pamětí, mobilní pevné disky, pevné disky, MP3, paměťové flash karty, čtečky karet a multimediální výrobky. Výrobní závody TRANSCEND se nachází na Taiwanu a v Čině; firma má své pobočky v Spojených státech, Velké Británie, Německu, Holandsku, Japonsku, Korei a Čině.

Neoznámkováno


Poslat nový komentář
Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Toto je spamová ochrana. Prosím věnujte ji plnou pozornost.