TZ: Kingston představuje svůj nejmenší USB flash disk DataTraveler Micro

Praha, 13. 12. 2011 – Kingston Digital Europe Ltd, dceřiná společnost Kingston Technology Company Inc., největšího nezávislého výrobce paměťových produktů na světě, dnes oznámila uvedení disku DataTraveler® Micro, jednoho z nejmenších USB flash disků na světě.

<script type='text/javascript'></script>


Model DataTraveler Micro je tak malý, že může zůstat trvale zasunutý v mobilních zařízeních, jako jsou tablety, štíhlé notebooky, netbooky a audiosystémy v automobilech. Nízká hmotnost disku a jeho kompaktní design umožní jednoduše přidat vašemu zařízení 16GB místa pro vaše data, aniž by se tím zvětšil profil přístroje. Disk DataTraveler® Micro se snadno používá a stačí jej pouze připojit k jakémukoli zařízení s USB portem, kam se dobře vejde, aniž by blokoval další ovládací prvky. Disk vám dobře poslouží na cestách, když potřebujete jednoduše ukládat, přesouvat či sdílet fotografie, videa, hudbu a další oblíbené soubory.

"Kingston DataTraveler Micro je všestranný USB flash disk, který je skvělý pro použití s různými zařízeními, jako jsou tablety, které mají USB port, nebo štíhlé notebooky. Díky své malé velikosti ho můžete klidně nechat zapojený, i když cestujete", řekl Marcin Gaczor, tiskový mluvčí společnosti Kingston pro Českou republiku.

DataTraveler Micro se dodává v kapacitách 8GB a16GB s proslulou spolehlivostí značky Kingston, zárukou 5 let a nepřetržitou technickou podporou. Disk DataTraveler Micro je k dispozici pouze v regionu zemí EMEA.

  • Skvělý pro tablety, netbooky nebo štíhlé notebooky jako přídavné datové úložiště
  • Jeden z nejmenších USB flash disků na světě
  • Jednoduché použití "plug and play"

DataTraveler Micro

DataTraveler Micro

DataTraveler Micro

Kingston DataTraveler Micro
Produktové číslo Kapacity a vlastnosti Doporučená maloobchodní cena
DTMC/8GB DataTraveler Micro 8GB USB 2.0 flash disk 217 Kč
DTMC/16GB DataTraveler Micro 16GB USB 2.0 flash disk 417 Kč

Parametry

Kapacita*: 8GB, 16GB
Standardizace: vyhovuje parametrům standardu USB 2.0
Zpětná kompatibilita: s USB 1.0
Rozměry: 25,6 mm x 16,7 mm x 8,4mm
Provozní teploty: od 0°C do 60°C
Teploty pro skladování: od -20°C do 85°C

* Část z uvedené kapacity je využita pro formátování a další funkce, a není proto k dispozici pro ukládání dat. Podrobnější informace naleznete v Průvodci pro flash paměti společnosti Kingston na adrese www.kingston.com/Flash_Memory_Guide.

O společnosti Kingston Digital, Inc.

Kingston Digital, Inc. ("KDI"), zajišťující výrobu a distribuci pamětí typu flash, je dceřinou společností Kingston Technology Company, Inc., největšího nezávislého výrobce paměťových produktů na světě. KDI byla založena v roce 2008 a její sídlo je v kalifornském Fountain Valley ve Spojených státech. Další informace můžete získat na internetové adrese www.kingston.com/europe nebo na telefonním čísle +44 (0)1932 738888.

Neoznámkováno


Poslat nový komentář
Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Toto je spamová ochrana. Prosím věnujte ji plnou pozornost.