USB 3.0

A-DATA HD710: Nerozbitný externí disk s výdrží 30 minut pod vodou

Nový externí pevný disk A-DATA HD710 dokáže díky svému pogumovanému tělu (které splňuje přímo armádní normy) nejen odolat velmi silným nárazům či pádům, ale vydrží i ve vodě v hloubce jednoho metru po dobu 30 minut! Velikost disku činní 2,5 palce a lze jej připojit přes rozhraní USB 3.0. Díky tomu je schopen přenášet data rychlostí až 5Gbit za sekundu.

TZ: Kingston Digital rozšiřuje produktovou řadu USB flash disků s rozhraním 3.0

Kingston Digital Europe Ltd., dceřiná společnost Kingston Technology Company Inc., největšího nezávislého výrobce paměťových produktů na světě, dnes oznámila uvedení USB flash disku Kingston DataTraveler Elite 3.0. Disk DataTraveler Elite 3.0 používá jako standardní rozhraní USB 3.0 a je cenově výhodnou volbou pro uživatele, kteří chtějí využívat rychlé datové přenosy pro rychlé ukládání a přenášení svých digitálních sbírek dokumentů a hudby.

TZ: JetFlash 780 - elegantní flash paměti USB 3.0

TRANSCEND rozšiřuje sérii flash paměti, vybavených rozhraním USB 3.0 o model JetFlash 780. Ve vkusném pouzdře s šachovnicovým vzorem najdete paměti, které nabízí přenos dat až do 140MB/s.

Nová microATX herní deska od Asusu s čipovou sadou Intel X79

ASUS ROG Rampage IV GENE BOXSpolečnost Asus nedávno představila novou základní desku postavenou na platformě Intel X79 a určenou především pro menší počítače. Copak od ní můžeme čekat?

TZ: Velmi rychlé SDHC karty - výkon pro náročné, cena pro spořivé

V Brně, 15. prosince 2011 – firma TRANSCEND představuje nové paměťové karty typu SDHC Class 10 nejrychlejší dostupné rychlostní třídy UHS-I. Karty se osvědčí zejména při zápisu a přenosu filmů v kvalitě Full HD, a jejích dodatečnou předností je velmi konkurenční cena.

TZ: Levné a velkokapacitní USB 3.0 flash disky od firmy Transcend

V Brně, 20. listopadu 2011 – Firma TRANSCEND uvádí nový model flash pamětí - JetFlash 760. Představené paměti nabízí využití rychlého přenosu dat třetí generace při zachování příznivé ceny a plné podpory USB 2.0.

TZ: Kingston Digital představuje své nejrychlejší flash disky

Praha, Česká republika 18. listopadu 2011 – Kingston Digital Europe Ltd, dceřiná společnost Kingston Technology Company Inc., největšího nezávislého výrobce paměťových produktů na světě, dnes oznámila uvedení USB flash disku Kingston DataTraveler® HyperX® 3.0. Tento model je určen pro nadšence, počítačové hráče, všechny, kdo chtějí mít nejnovější technologie, a uživatele náročné na výkon – pro disk DataTraveler HyperX 3.0 jsou totiž charakteristické nejvyšší rychlosti přenosu dat a největší kapacity, které má společnost Kingston v nabídce svých USB flash disků. Díky vyšším přenosovým rychlostem a větším kapacitám mohou uživatelé rychle ukládat své digitální soubory a mít je vždy rychle k dispozici – ve stylu HyperX.

Novinky Windows 8: Hyper-V a nativní podpora ISO formátu

I když lze Windows 8 prozatím považovat za hudbu budoucnosti, přeci jen se odhadovaný termín vydání pomalu ale jistě blíží. Na internet tak unikají různé informace, co by nové "osmičky" měly umět.

Razer Blade: První opravdový herní notebook

Razer BladeSpolečnost Razer, známá hlavně pro své pro-gamingové vybavení (hráčské ovladače, myši či konzole), se rozhodla vytvořit vlastní notebook, který svým vzezřením osloví nejednoho vášnivého hráče.

TZ: Upgrade počítače bez výměny základní desky s pomocí PDC3

V Brně, 24 srpna 2011 – Firma Transcend uvádí na trh rozšiřující kartu PDC3. Po připojení karty k rozhraní PCI-Express bude počítač rozšířen o dva porty USB 3.0 a dva porty SATA třetí generace.