TZ: Kingston Digital rozšiřuje produktovou řadu USB flash disků s rozhraním 3.0

Kingston Digital Europe Ltd., dceřiná společnost Kingston Technology Company Inc., největšího nezávislého výrobce paměťových produktů na světě, dnes oznámila uvedení USB flash disku Kingston DataTraveler Elite 3.0. Disk DataTraveler Elite 3.0 používá jako standardní rozhraní USB 3.0 a je cenově výhodnou volbou pro uživatele, kteří chtějí využívat rychlé datové přenosy pro rychlé ukládání a přenášení svých digitálních sbírek dokumentů a hudby.

"Dnešní uživatelé si ukládají a nosí s sebou stále více filmů v HD rozlišení, digitálních fotografií, hudby a prezentací, a tak potřebují rychlejší zařízení, aby udrželi krok s "digitálním" životním stylem," říká Krystian Jaroszynski, ředitel marketingu paměťových produktů typu flash ve společnosti Kingston Technology Europe. "Nový flash disk DataTraveler Elite s technologií USB 3.0 obohacuje naši rodinu produktů s rozhraním USB 3.0 a je dokonalým řešením pro ty, kdo požadují vyšší rychlosti přenosu dat, aniž by museli sáhnout hluboko do kapsy."

DataTraveler Elite 3.0 pomáhá uživatelům šetřit čas. Například při interním testu byl DataTraveler Elite 3.0 při kopírování souborů s více než 22 GB dat přibližně dvakrát rychlejší než standardní USB 2.0 flash disk. Test byl proveden s jedním Blu-ray filmem, s více než 10 000 fotografiemi a s více než 4 000 hudebními skladbami.

Disk DataTraveler Elite 3.0 je rovněž zpětně kompatibilní s rozhraním USB 2.0. K dispozici je v provedení s kapacitami 16 GB, 32 GB a 64 GB a má štíhlý design bez krytky s vysouvací konstrukcí, která chrání USB konektor, takže uživatelé mohou mít disk DataTraveler Elite 3.0 vždy u sebe, protože jej lze snadno připojit ke svazku klíčů nebo na šňůrku.

Kingston DataTraveler Elite 3.0

Kingston DataTraveler Elite 3.0

Na disk Kingston DataTraveler Elite 3.0 se vztahuje pětiletá záruka, má nepřetržitou technickou podporu a vyznačuje se vyhlášenou spolehlivostí produktů značky Kingston.

Vlastnosti a technické údaje

• Kapacity: 16 GB, 32 GB, 64 GB
• Rychlost:
o USB 3.0: 70 MB/s čtení, 30 MB/s zápis;
o USB 2.0: 30 MB/s čtení, 25 MB/s zápis
• Rozměry: 69,05 mm x 21,6 mm x 11,1 mm (2,7185" x 0,8504" x 0,437")
• Provozní teploty: 0° až 60°C (32° až 140°F)
• Teploty pro skladování: -20° až 85°C (-4° až 185°F)
• Záruka: 5 let

O společnosti Logitech

Logitech je předním světovým výrobcem produktů, které spojují svět lidí a digitálních technologií. Hardware a software společnosti Logitech podporuje nejrůznější počítačové, komunikační a zábavní platformy a přináší vyšší kvalitu při ovládání počítače, poslechu hudby, sledování filmů, hraní her, využívání sociálních sítí, audiovizuální komunikaci přes internet, v oblasti bezpečnostních video systémů a při ovládání zařízení pro domácí zábavu. Společnost Logitech International byla založena v roce 1981 a je registrována ve Švýcarsku; její akcie se obchodují na švýcarské burze SIX (LOGN) a na americké burze Nasdaq Global Select Market (LOGI).

Průměr: 5 (2 votes)


Poslat nový komentář
Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Toto je spamová ochrana. Prosím věnujte ji plnou pozornost.
Security question, designed to stop automated spam bots