notebook

Nejlepší tech dárky pro každého

Pokud patříte mezi ty, co si neví rady s výběrem dárku pro milovníky elektroniky a technologických vychytávek, nevěšte hlavu. Máme pro vás skvělé tipy, nechte se inspirovat.

Většina lidí se k internetu připojuje přes mobil. Mají notebooky ještě budoucnost?

notebookTrendem informačních technologií dnešní doby už nejsou počítače, ale mobilní zařízení. Dle průzkumu lidé mnohem častěji procházejí internetové stránky na svém chytrém mobilním telefonu nebo tabletu, než tomu bylo v minulosti.

Stylový notebook HP Spectre oslní nejtenčím tělem na světě

HP logoJames Bond ve světě notebooků. Americká společnost Hewlett-Packard představuje po technologické i designové stránce vyšperkovaný notebook HP Spectre, který se může pyšnit titulem nejtenčí notebook na světě.

Poradíme s výběrem: Notebook, tablet, nebo obojí?

hybridPodle čeho se rozhodnout, když hledáte nový přístroj, ale ještě nevíte, zda víc využijete notebook, tablet, nebo mininotebook?

Asus Transformer Book T100 – kombinace notebooku a tabletu s plnohodnotným výkonem

Genius Data Traveler D6600Proč s sebou brát celý notebook, když si můžete vzít jen jeho část? Před pár lety byla tato otázka přinejmenším úsměvná. Za tu dobu však vývoj technologií neskutečným tempem pokročil - hybridní zařízení jsou pomalu běžným prodejním artiklem. Model T100 od Asus přináší nejen elegantní vzhled, ale zároveň se řadí mezi ty nejlehčí…

Jak řešit opravu notebooku v pozáruční době?

upgrade laptopKonec záruky notebooku nemusí být pro vás jako pro majitele znamení, že servis či potencionální upgrade komponent je něco nedostupného – zbytečného. A že odpis v případě prvních pozáručních komplikací je to nejlevnější řešení.

Asus PadFone: Smartphone, tablet a notebook v jednom

Asus PadFoneCo by to bylo za dnešní dobu, kdyby jedno zařízení nezvládalo (neobsahovalo) hned několik věcí najednou. Zkrátka a dobře, zvykáme si na to čím dál častěji. Společnost Asus si toho je dobře vědoma, její nový produkt PadFone totiž v sobě kombinuje hned tři zařízení: chytrý telefon, tablet a notebook.

Nový Hybrid ThinkPad X1 od Lenova až s 10 hodinovou výdrží

Logitech CubeSpolečnost Lenovo nedávno oznámila nový notebook, který by měl být vybaven čipem SoC společnosti Qualcomm, díky němuž by měla jeho výdrž činit až 10 hodin!