Nejlepší tech dárky pro každého

Štítky:

Pokud patříte mezi ty, co si neví rady s výběrem dárku pro milovníky elektroniky a technologických vychytávek, nevěšte hlavu. Máme pro vás skvělé tipy, nechte se inspirovat.

Bezdrátová nabíječka

Začněme jedním poměrně dobře dostupným dárkem, kterým jsou bezdrátové nabíječky na mobilní telefon – hit posledních let. V dnešní době už máme možnost dobíjet spoustu telefonů bezdrátově pomocí stylové podložky, na kterou se mobil pouze pokládá. Žádné zbytečné kabely ani USB, snazší už to být nemůže. Ideální tech dárek pro milovníky i příležitostní hráče online her, kteří nedají mobil z ruky. Bezdrátová nabíječka totiž nabíjí extra rychle a dodá vybitému telefonu šťávu kdykoli a kdekoli. Díky tomu už vám neunikne žádná hra na https://nomini.com/cs/, ať už jste příznivci hada, slotů, blackjacku nebo jiných online her na mobilu. Nemusíme připomínat, že tento dárek se hodí pro uživatele všech věkových kategorií. Navíc je k mání v atraktivních designech ve stříbrné, bílé nebo třeba matné černé barvě.

Fitness náramky

Další technologickou vychytávkou jsou fitness náramky pro sportovce. Trh je jich plný a proto se liší i jejich cena. Při výběru je důležité porovnat nejen vzhled, ale i funkce vybraných modelů. Fitness náramky by obecně měly disponovat přímým měřením tepu, krokoměrem, sledováním spánku, měly by ale měřit také rychlost nebo tempo. Samozřejmostí je dále připojení pomocí Bluetooth. Často jsou vodotěsné až do hloubky 50 m. Jejich kompatibilita s Android a iOS je taktéž běžnou záležitostí, takže svůj pokrok můžete snadno sledovat a ukládat také na svém telefonu nebo tabletu. Díky těmto chytrým náramkům máte skvělý přehled o svém zdravotním stavu a cítíte se tak lépe a v kondici. Tento smart dárek, který zároveň zdobí zápěstí, jistě potěší každého z nás.

Mini tiskárna

Dalším praktickým dárkem pro každého je mini tiskárna od Fujifilm, která vytiskne jakékoli fotografie, uložené v chytrém telefonu, a to okamžitě. Tento chytrý gadget se snadno ovládá a je dostupný v jakémkoli tech obchodě. Jelikož jde o kapesní tiskárnu, je k ní potřeba dokoupit inkoust a film, aby byl tisk fotek úspěšný. Tiskárnička je k dostání v několika barvách včetně rose gold nebo tyrkysové a bude tak dokonalým doplňkem do každé kabelky nebo batohu. Vychytávka, která rozzáří nejeden obličej. Konečně si můžete vytisknout všechny vaše fotky z mobilního zařízení a potěšit jimi sebe i ostatní. Velkou výhodou tohoto technologického zázraku je i výdrž baterie, která se pohybuje okolo 100 fotek.

VR brýle

Brýle pro virtuální realitu jsou ideálním dárkem pro fanoušky fiktivních digitálních světů. Jedná se o snadno použitelný headset, který se připojí ke konzoli nebo PC. Díky nim si připadáte doslova jako v jiném světě a proniknete lépe do hry. Ať už sáhnete po vyspělé technologii od HTC Vive nebo vám učaruje Oculus Rift, na trhu s příslušenstvím do virtuální reality se to hemží dobrými nápady. Ačkoli se může zdát, že se jedná o finančně náročnější zábavu, dnes už se dají sehnat i cenově dostupné modely VR brýlí, které se postarají o ten správný zážitek ze hry.

Co na to říkáte? Věříme, že jsme vás inspirovali k nákupu některého z těchto tech dárků. Ať už pořídíte jeden nebo druhý, rozhodně nešlápnete vedle.

Průměr: 3 (2 votes)


Poslat nový komentář
Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Toto je spamová ochrana. Prosím věnujte ji plnou pozornost.