Nabijte svůj telefon skrze počítačovou myš

Energy_Mouse_perexModernizace se zkrátka nezastavuje: bezdrátovou myš, jež vám nabije (nejen) chytrý telefon, jistě ocení všichni počítačový nadšenci. A kdo s tímto kouskem přišel?

<script type='text/javascript'></script>


Samozřejmě nikdo jiný, než společnost Genius. Není to tak ostatně dávno, co jsme vás informovali o jiné "myší kuriozitce" tohoto výrobce, která pro změnu zase uměla fotit/natáčet video.

Dnes představovaná optická myš je příznačně označena jako Energy Mouse a poskytne tak náhradu za nabíječku dalším mobilním zařízením, není-li k dispozici elektrická zásuvka. I přes svou zajímavou funkci však rozhodně neztrácí své výkonové vlastnosti.

Její rozlišení činní 1200 DPI a komunikace s počítačovým zařízením probíhá skrze dvousměrné bezdrátové spojení na frekvenci 2,4 GHz. Pracovní rozsah myši sahá do vzdálenosti 10 metrů a spolehlivé a přesné ovládání spolu s elegantním designem modré, červené či stříbrné barvy jsou samozřejmostí. Skrze nabíjení jiného zařízení ji zároveň není možné vybít, má totiž vlastní speciálně koncipovanou energetickou rezervu (její akumulátor disponuje kapacitou 2700 mAh).

energy_mouse_blue

energy_mouse_blue

energy_mouse_silver

Nabíjené zařízení se připojuje skrze microUSB kabel. Díky tomu se nemusíte omezit jen na telefony; použít můžete samozřejmě tablety či jiná zařízení. Čtyři LED diody umístěné přímo na těle myši vám zároveň spolehlivě oznámí nejen stav kapacity baterie myši, ale i v jaké fázi se nachází samotný proces nabíjení.

Cena by se podle některých zdrojů měla pohybovat okolo 459 Kč (16,99 Euro) včetně DPH.

Průměr: 3 (11 votes)

Obrázek uživatele Anonymní uživatel

Děsně praktická věc. Nabijete slabé akumulátory v bezdrátové myšce, abyste je pak nechávali vybíjet do mobilu. Navíc ovládaní myši, která za sebou táhne na provázku mobil... No to je nápad hodný genia. Chtěl bych vidět aspoň jednoho ***, co si něco takového koupí...

Obrázek uživatele anon

Já s sebou tahám denně 8" tablet, bt myš a powerbanku. Spojit myš a powerbanku dohromady je šikovné, akorát ta myš by měla být bt a ne 2.4 GHz, to je pro smart zařízení nepraktické.

Obrázek uživatele Anonymní uživatel

a co si myslíte že bt je? Přece běží na 2.4 ghz


Poslat nový komentář
Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Toto je spamová ochrana. Prosím věnujte ji plnou pozornost.