Genius

Nabijte svůj telefon skrze počítačovou myš

Energy_Mouse_perexModernizace se zkrátka nezastavuje: bezdrátovou myš, jež vám nabije (nejen) chytrý telefon, jistě ocení všichni počítačový nadšenci. A kdo s tímto kouskem přišel?

Genius Traveler D6600: Ovládejte více zařízení s jednou myší

Genius Data Traveler D6600Dnes představovaná bezdrátová myš byla příznačně označena Traveler D6600 a vyhoví opravdu náročným uživatelům; díky její koncepci můžete ovládat prostřednictvím USB pico přijímačů (jeden lze mimo jiné schovat přímo do těla myši) hned dvě zařízení naráz. Je uzpůsobena jak pro právaky, tak leváky, a její pogumovaný povrch zároveň v ovládání poskytne maximální komfort.

Genius uvádí na trh nové dřevěné reproduktory, nabízí přímé přehrávání MP3 z USB/SD karet

Genius SW-HF 5.1 5200Při sledování videa či poslechu hudby je nepochybně potřeba dbát i na kvalitní zvuk. K tomu je však často potřeba i nemalá finanční investice. Společnost Genius ale nyní přichází se sestavou, která nestojí moc, ale přesto poskytne mnoho.

Genius Cam Mouse aneb počítačová myš která fotí

Cam Mouse

Kombinace na první pohled zcela odlišných funkcí se v dnešní době těší stále větší oblíbenosti. Díky tomu můžeme například skrze jeden přístroj využít hned několik technologií najednou. Ne jinak je tomu i u nové myši od společnosti Genius…

Genius NX-ECO: Bezdrátová myška, která si poradí i bez klasických baterií

AVCBezdrátová technologie není v dnešní době vůbec nic nového. Ovšem některá bezdrátová zařízení musíme nějakým způsobem udržovat "při životě". Společnost Genius však přišla s novým kouskem do své sbírky bezdrátových myší. Je ovšem jistou výjimkou …

DX-ECO: Bezdrátová myš, která nepotřebuje dobíjecí baterie

Společnost Genius se pochlubila svojí novou bezdrátovou myškou. Nic nového, říkáte si? Ovšem tenhle kousek přináší revoluční technologii: nepotřebuje dobíjecí baterie – energii totiž získává ze speciálního kondenzátoru. Tento kondenzátor se nabíjí jen cca 3 minuty, přičemž poté vydrží až 4 hodiny.