Genius Cam Mouse aneb počítačová myš která fotí

Cam Mouse

Kombinace na první pohled zcela odlišných funkcí se v dnešní době těší stále větší oblíbenosti. Díky tomu můžeme například skrze jeden přístroj využít hned několik technologií najednou. Ne jinak je tomu i u nové myši od společnosti Genius…

<script type='text/javascript'></script>


Tu lze totiž využít nejen jako standardní myš, ale i jako miniaturní fotoaparát či kamerku. Díky zabudovanému dvoumegapixelovému 720p HD fotoobjektivu tak můžete při práci s počítačem ihned pořídit momentku či natočit video (pro aktivaci je potřeba pouze odsunout kryt objektivu). Zároveň ji lze využít i jako čtečku dnes stále oblíbenějších QR kódů. Nebyla by to také moderní technologie, kdyby neumožňovala pořízená média ihned sdílet na sociálních sítích. Přístroj také nabídne program pro úpravu fotografií.

mys na vysku

mys ze spoda

celkovy pohled

Po technické stránce bude disponovat příznivými parametry: rozlišení 1200 DPI s technologií BlueEye, čtyři využitelná tlačítka (jedno zastává funkci spouště) a USB rozhraní pro připojení. Zároveň nezabere ani moc místa v batohu, rozměry totiž činní 104 x 57,8 x 37 mm a hmotnost přibližně 94 gramů. Na náš trh by měla tato fotící myš dorazit v průběhu října. Cena by se přitom měla pohybovat okolo 439 korun včetně DPH.

Průměr: 4.3 (6 votes)

Obrázek uživatele Anonymní uživatel

Proč nikde není datum uveřejnění článku???


Poslat nový komentář
Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Toto je spamová ochrana. Prosím věnujte ji plnou pozornost.