Nepřehlédněte HP

Specifika finančního řízení firmy v IT sektoru

IT je dnes velmi trendy a výdělečný obor. Byznys se přesouvá do online, ve firmách se hromadně optimalizuje, digitalizuje a automatizuje a firmy i jejich vedení cítí, že musí jít s dobou.

Oprava počítače na dálku? Zkuste Servis Na Klik

Rozčílený muž s počítačem

Zapomeňte na klasické servisy! V dnešním světě není potřeba se tahat s počítačem do jakési horní dolní, jen abyste se načekali řadu dní. Vyřešte vše z pohodlí domova a nechte pracovat našeho virtuálního asistenta na dálku. Nemusíte ani uklízet.

Windows 10 používá 270 milionů lidí, Microsoft plánuje jeho velkou aktualizaci

Windows 10 logoMicrosoft od července loňského roku nepřestává s nekompromisní propagací svého nového operačního systému Windows 10. Softwarový gigant nyní odtajnil aktuální počet uživatelů nového systému společně s dalšími chystanými novinkami.

Každý pátý rodič neví, co jeho dítě dělá na internetu

dítě na sítiDne 9. února se uskutečnil celosvětový Den bezpečnějšího internetu, tentokráte s mottem "Zahrajte svůj part pro lepší internet". Více než 100 zemí, včetně České republiky, se připojilo k iniciativě Safer Internet Day, aby podpořilo informovanost uživatelů o správném chování na internetu.

Pozemní digitální televizní vysílání poběží v novém standardu DVB-T2

TVPo nedávném přechodu z analogového na digitální vysílání čeká uživatele další změna. V letošním roce bude zahájen provoz nového standardu digitálního televizního vysílání DVB-T2, které má fungovat souběžně se standardem DVB-T až do roku 2020.

Jak zastavit upgrade na Windows 10?

Windows 10Microsoft v červenci loňského roku zpřístupnil veřejnosti svůj nový operační systém Windows 10. Aby však na něj nalákal co nejvíce lidí, zahájil rozsáhlou marketingovou akci, která zahrnuje i výzvy k upgradu přímo v koncových zařízeních.

Nejčastější chyby při zálohování aneb jak lze jednoduše přijít o zálohovaná data?

CD locker

Plánujete-li v nejbližší době zálohovat své fotky, videa, hudbu či jakékoliv jiné pro vás cenné dokumenty, jste na správném místě. Ve druhém dílu naší série o zálohování si totiž probereme trochu teorie, jakých chyb se uživatelé dopouštějí nejčastěji, čemu je potřeba se vyvarovat a na co si dát pozor.

Jak spouštět počítačové hry v okně?

gamesHry provázejí počítače takřka celou svou existenci. Spolu s nimi samozřejmě dosáhla jejich úroveň propracovanosti takřka evoluce. Dnes si ukážeme malou perličku: jak hry spouštět "jen" v okně a mít tak neustálý přehled a snadnější přístup zpět do systému.

Jak na automatické přihlášení do Windows?

přihlášení webPřihlašovací obrazovka provází operační systém Windows již řadu let. Pro někoho však může být spíše zdržením startu počítače. Patříte mezi dotyčné i vy? Pojďme si ukázat, jak se tohoto "problému" zbavit.

Okno vždy navrchu - nahoře aneb jak si ulehčit práci s více okny

okno nahořeUrčitě se vám již stalo, že jste se v přílišném zápalu do práce začali ztrácet v onom přemrštěném množství otevřených oken. Dnes si proto ukážeme šikovnou utilitku, jenž vám tento problém pomůže vyřešit; jednoduše si s ní totiž nastavíte požadované okno tak, aby se neztrácelo mezi ostatními…