Oprava počítače na dálku? Zkuste Servis Na Klik

Rozčílený muž s počítačem

Zapomeňte na klasické servisy! V dnešním světě není potřeba se tahat s počítačem do jakési horní dolní, jen abyste se načekali řadu dní. Vyřešte vše z pohodlí domova a nechte pracovat našeho virtuálního asistenta na dálku. Nemusíte ani uklízet.

<script type='text/javascript'></script>


Zapomeňte na klasické servisy! V dnešním světě není potřeba se tahat s počítačem do jakési horní dolní, jen abyste se načekali řadu dní. Vyřešte vše z pohodlí domova a nechte pracovat našeho virtuálního asistenta na dálku. Nemusíte ani uklízet.

Problémy s počítačem neznají čas ani místo. O to rychlejší pomoc uživatel potřebuje, když jeho přístroj začne stávkovat při zpracovávání důležitého projektu či když se zrovna sluní na dovolené.

Na některé potíže je ale základní uživatelská gramotnost krátká, a tak je potřeba obvolat školené profesionály. Ve většině případů je ale odnášení počítače do servisu tím posledním, o co by uživatel stál. Nemluvě o zvaní si do bytu neznámé individuum.

Nesvěřujte proto svůj počítač do rukou zastaralých servisů, u kterých musíte čekat na výjezd technika nebo se trmácet na pobočku. S námi je oprava počítače možná do pár minut! Na dálku, okamžitě, spolehlivě a zcela pod kontrolou.

Jak pracujeme?

Rozsah našich možností je nadmíru široký. Potřebujete zrychlit počítač? Trápí vás škodlivý vir? Otravují vás Windows podivnými požadavky? Tiskárna se rozhodla, že si dá šlofíka? Stávkují vám programy či jejich instalace? Klikněte si na nás a běžte si dát kávu. Než ji dopijete, máte po problémech.

Nejprve problém zcela bezplatně zanalyzujeme. Poté, co se dozvíte možná řešení, se svobodně rozhodnete, zda naše služby využijete. Je lepší si vše spočítat v pohodlí domova, než ve stresu na jakési prodejně.

Oproti běžným servisům probíhá oprava přímo před vašima očima. Náš školený personál provede veškerou opravu skrze aplikaci, kterou na Vaší straně stačí pouze otevřít. Máte tak absolutní kontrolu nad tím, co se s počítačem děje. Žádné uklízení, etiketa ani dýško.

Tímto způsobem jsme už provedli přes 25 tisíc zásahů, které každým dnem přibývají! Doporučují nás i skvělí partneři jako Alza.cz; Centrum.cz; řetězce Comfor; Intel Czech Tradings, Ringier Axel Springer a další.

Ať už se nacházíte v České Republice, v zahraničí či třeba na Marsu, naše služby jsou neustále k dispozici!  Odtahovky do servisů jsou přežitek, dneska frčí Servis Na Klik. Mrkněte na náš ceník, k Vaší spokojenosti uděláme maximum. 

Průměr: 1.2 (412 votes)