sociální síť

10 tipů, jak nakopnout váš osobní LinkedIn profil

LinkedIn logo

Klasický papírový životopis se dnes už nenosí. Pokud se nechcete v dnešním světě ztratit, bez internetu se neobejdete. Profesní sociální síť LinkedIn je pro nabídku či poptávku pozice na trhu práce jako dělaná.

Facebook přidal emotikony, kromě lajkování můžete vyjádřit své pocity

Facebook Reactions Like uvodSociální síť Facebook dne 24. února oficiálně aktivovala nové grafické symboly pro vyjádření emocí. Všichni uživatelé Facebooku z celého světa mohou příspěvky nejen lajkovat, ale také je označit pěti novými ikonami.

Pinterest k Vánocům nadělil českou lokalizaci

pinterest logoPinterest je v tuzemsku nepříliš rozšířená sociální síť "trochu jinak", ale i tak Čechům tvůrci nadělili pod stromeček českou lokalizaci.

Potvrzeno: Facebook vstupuje na burzu

Facebook logoO tomto kroku již nějakou dobu probíhaly spekulace. Nyní můžeme definitivně říci, že největší sociální síť Facebook potvrdil vstup na burzovní trh.

Regulace internetu začíná: Twitter cenzuruje tweety svých uživatelů

Absolutní svoboda slova byla především výsada sociálních a mikroblogovacích služeb.

Microsoft So.cl projekt na scéně – cílovka studenti

Zhruba před měsícem jsme vás informovali o vývoji sociálního počinu z dílny společnosti Microsoft; spekulace a dohady nyní dostávají reálné rysy, projekt je již několik dní otevřen široké veřejnosti.

Microsoft Socl jako nová konkurence na poli sociálních sítí

Před pár dny prolítla internetem zpráva, že společnost Microsoft chystá vlastní projekt sociální sítě. Zajímavou odlišností od konkurence je přímé propojení s vyhledávačem Bing. Sociální počin s názvem Socl má především sdílet statusy informačního charakteru: tedy ne to, co daný uživatel dělá či se mu líbí, ale co právě hledá.

Facebook vám umožní sledovat příspěvky cizích lidí

Sledování příspěvků na zdi pouze v okruhu vašich přátel bude brzy minulostí; nová funkce "Subscribe" (Odebírat) vám umožní sledovat další lidi na populární síti Facebook, aniž by si vás potvrdili jako svého "přítele".

Twitter spustil vlastní zautomatizovanou galerii

Uživatelé komunitní/sociální sítě Twitter se konečně dočkali: nová galerie, která byla implementována do uživatelského profilu, je jakousi zcela zautomatizovanou službou shromažďující tweetnuté/retweetnuté obrázky, které byly nahrány službami jako TwitPic, Instagram aj.

12následující ›poslední »