Kingston

Kingston HyperX Savage: Když obyčejná flashka nestačí

KingstonPod pojmem flashdisk si nejspíš představíte malé přenosné médium, kam nahrajete svá data a můžete je přenést někam jinam. Dnešní kousek se v tomto základním principu nijak neodlišuje. Oproti ostatním se ale pyšní moderním designem, kvalitou provedení, velkou kapacitou, super rychlostí a kompatibilitou s rozhraním USB 3.1.

Kingston uvádí nové mini flash disky s velikostí až 64 GB

Kingston DataTraveler Mini 3.0Společnost Kingston uvedla nový model flash disku, který díky svému kovovému pouzdru kombinuje odolnost s elegancí a moderním provedením …

TZ: Kingston Digital rozšiřuje produktovou řadu USB flash disků s rozhraním 3.0

Kingston Digital Europe Ltd., dceřiná společnost Kingston Technology Company Inc., největšího nezávislého výrobce paměťových produktů na světě, dnes oznámila uvedení USB flash disku Kingston DataTraveler Elite 3.0. Disk DataTraveler Elite 3.0 používá jako standardní rozhraní USB 3.0 a je cenově výhodnou volbou pro uživatele, kteří chtějí využívat rychlé datové přenosy pro rychlé ukládání a přenášení svých digitálních sbírek dokumentů a hudby.

TZ: Kingston představuje svůj nejmenší USB flash disk DataTraveler Micro

Praha, 13. 12. 2011 – Kingston Digital Europe Ltd, dceřiná společnost Kingston Technology Company Inc., největšího nezávislého výrobce paměťových produktů na světě, dnes oznámila uvedení disku DataTraveler® Micro, jednoho z nejmenších USB flash disků na světě.

Kingston UrDrive: Využívejte svůj USB flash disk naplno!

Kingston urdriveJak jste jistě zaznamenali, před nějakým časem se na našich stránkách objevila tisková zpráva, jež přinesla novou informaci o USB discích Kingston řady DataTraveler, které mohou nabídnout mnohem více, než jen přenášení dat z jednoho zařízení na druhé. Ano, hádáte správně – na mysli mám integrovanou aplikaci Kingston UrDrive. Nyní si ukážeme, co všechno tato aplikace dokáže a čím může učinit náš život příjemnějším…

TZ: Kingston Digital představuje své nejrychlejší flash disky

Praha, Česká republika 18. listopadu 2011 – Kingston Digital Europe Ltd, dceřiná společnost Kingston Technology Company Inc., největšího nezávislého výrobce paměťových produktů na světě, dnes oznámila uvedení USB flash disku Kingston DataTraveler® HyperX® 3.0. Tento model je určen pro nadšence, počítačové hráče, všechny, kdo chtějí mít nejnovější technologie, a uživatele náročné na výkon – pro disk DataTraveler HyperX 3.0 jsou totiž charakteristické nejvyšší rychlosti přenosu dat a největší kapacity, které má společnost Kingston v nabídce svých USB flash disků. Díky vyšším přenosovým rychlostem a větším kapacitám mohou uživatelé rychle ukládat své digitální soubory a mít je vždy rychle k dispozici – ve stylu HyperX.

TZ: Kingston Digital proměňuje USB flash disky na aktivní zařízení pro ukládání dat

Praha, 26. října 2011 - Kingston Digital Europe Ltd, dceřiná společnost Kingston Technology Company Inc., největšího nezávislého výrobce paměťových produktů na světě, dnes představila bezplatnou aplikaci Kingston urDrive, která je předinstalována na vybraných USB flash discích z řady DataTraveler®. Prostředí Kingston urDrive promění USB disk z pasivního média pro ukládání dat na všestranné aktivní zařízení, jež uživatelům umožní snadný přístup a organizaci jejich osobních souborů, fotografií, hudby, her a videí. Díky vestavěnému prohlížeči obrázků a přehrávači MP3 je velmi snadné prohlížet fotografie i poslouchat hudbu.

Obecný průvodce výběrem operační paměti RAM

Výběr RAM pamětíV dnešním článku se zaměříme na správnou volbu operačních pamětí RAM, což je poslední dobou velmi diskutovaná záležitost. Výběr těch správných pamětí je závislý na několika faktorech, zejména jejich účelu, kterému se podřizují parametry velikosti, frekvence, latence i chlazení.

Vysokorychlostní flashdisk od Kingston pro náročné uživatele

Společnost Kingston uvádí na trh svou druhou generaci flashdisků, označovanou jako Ultimate 3.0 (DataTraveler Ultimate 3.0 G2). Nové flashky kompatibilní s rozhraním USB 3.0 tak budou moci nabídnout náročnějším uživatelům nejen solidní úložný prostor (od 16GB do 64GB), ale i zajímavou přenosovou rychlost: čtení 100MB/s a zápis 70MB/s.