TZ: Transcend Scope software - SSD disk pod kontrolou

V Brně, 14 listopadu 2011 – firma TRANSCEND zpřístupnila uživatelům svých SSD disků software SSD Scope. Jeho funkce nabízí zajištění maximální výkonnosti disku a zvýšení bezpečnosti uložených dat.

<script type='text/javascript'></script>


SSD Scope umožňuje čtení SMART atributů SSD disku. Jedná se o sledovací systém, který je schopen včas zachytit anomálie, vyskytující se při činnosti disku a zabránit jeho poškozením.

Funkce Secure Erase slouží jako nástroj k zabránění poklesu výkonnosti SSD prostřednictvím úplného vymazání jeho obsahu. Tím je umožněno delší zachování špičkových výkonů disku.

Díky možnosti Diagnostic Scan je uživatel schopen provést diagnostiku disku od úrovně analýzy chyb při čtení až k úplné kontrole, která se vztahuje na všechny sektory.

Navíc SSD Scope podporuje technologii TRIM, která nabízí automatické a trvalé vymazání dat, což pozitivně ovlivňuje trvanlivost a výkonnost SSD disku.

Funkce Drive Information nabízí zobrazení podrobných informací o nainstalovaném SSD disku, jako třeba: sériové číslo nebo aktuální verze firmwaru. Kromě toho, přes SSD Scope lze snadno provést aktualizaci firmwaru, za účelem optimalizace disku dle nejnovějších řešení.

Dodatečné informace, seznam podporovaných modelů a software Transcend SSD Scope ke stažení se nachází pod odkazem: http://www.transcend-info.com/Support/DLCenter/DLSoftware.asp?ID=11&Func...

Transcend Scope software - SSD disk pod kontrolou

Více informací

www.transcendusa.com

O společnosti TRANSCEND

Společnost TRANSCEND je ve světě známá jako výrobce pamětí a počítačových příslušenství. Společnost, založena v roce 1988, nabízí kompletní řadu paměťových modulů, USB pamětí, mobilní pevné disky, pevné disky, MP3, paměťové flash karty, čtečky karet a multimediální výrobky. Výrobní závody TRANSCEND se nachází na Taiwanu a v Čině; firma má své pobočky v Spojených státech, Velké Británie, Německu, Holandsku, Japonsku, Korei a Čině.

Neoznámkováno


Poslat nový komentář
Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Toto je spamová ochrana. Prosím věnujte ji plnou pozornost.