Počítačové hry

Největší herní pecky konce roku 2016. Co náš čeká a nemine?

CoD

Návrat sychravého počasí sice většinu lidí netěší, na druhou stranu pro „pařany" se jedná o období, kdy opět stráví hodiny a hodiny u počítače. Jaké herní pecky nás tedy čekají v závěru roku 2016?

Hraní her dětem neškodí, je na nich závislé jen malé procento, tvrdí výzkum

hraní herTráví váš potomek desítky hodin hraním online počítačových her? Myslíte si, že jeho chování už hraničí se závislostí? Nejnovější průzkum odhaluje, že je pouze minimum případů mladistvých, kteří by se museli léčit ze skutečné závislosti. Proč tedy děti hrám propadají?

Vzestup a možnosti hry na mobilních zařízeních

peopleZa posledních několik let se prostředí herního trhu online výrazně změnilo. A nebavíme se pouze o tom, že se v iGamingu objevily nejpopulárnější hry všech dob. Online hra je zkrátka a dobře mnohem dostupnější. Chytré telefony se staly nepostradatelnou součástí našeho života a už dávno nejsou jen prostředkem komunikace, ale hlavně zábavy.

Jak spouštět počítačové hry v okně?

gamesHry provázejí počítače takřka celou svou existenci. Spolu s nimi samozřejmě dosáhla jejich úroveň propracovanosti takřka evoluce. Dnes si ukážeme malou perličku: jak hry spouštět "jen" v okně a mít tak neustálý přehled a snadnější přístup zpět do systému.

Matka synovi zabavila počítačovou hru, bodl ji do zad

Neskutečný případ nyní musí řešit policie na japonské půdě. Teprve čtrnáctiletý mladík tam totiž pobodal svou matku za to, že mu zabavila jeho počítačovou hru. Naštěstí její zranění nebyla tak vážná a dokázala si zavolat o pomoc. Přesto však skončila s probodnutou levou plící v nemocnici! Nyní je ve stabilizovaném stavu a mimo ohrožení života.