Největší herní pecky konce roku 2016. Co náš čeká a nemine?

CoD

Návrat sychravého počasí sice většinu lidí netěší, na druhou stranu pro „pařany" se jedná o období, kdy opět stráví hodiny a hodiny u počítače. Jaké herní pecky nás tedy čekají v závěru roku 2016?

<script type='text/javascript'></script>


Podzim 2016 ve znamní pokračování akčních pecek

Hned na úvod je nutné zmínit, že konec roku 2016 bude ve znamení pokračování mnoha populárních titulů či sérií. Na své si přitom přijdou především milovníci akčních her, na které čeká řada adrenalinových pecek, u nichž nepochybně stráví mnoho podzimních večerů.

Na výsluní se např. pokusí vrátit série Gears of War, když v první polovině října vyjde už její čtvrté pokračování. Ve stejné době navíc spatří světlo světa druhý díl hry Shadow Warrior a také třetí pokračování jedné herní série s českými kořeny. Ano, správně, máme na mysli Mafii, jejíž příznivci se po mnoha letech dočkají nového příběhu.  

 Z pohledu milovníků akčních řežeb to je ale stále pouze zlomek všech očekávaných titulů. Ještě v říjnu totiž vychází Battlefield 1 a Titanfall 2. V listopadu se potom na monitory počítačů dostanou hry jako Call of Duty: Infinite Warfare či Watch Dogs 2 a také druhý díl velmi populární taktické akce Dishonored. Stíhat školní či pracovní povinnost tedy nebude vůbec snadné.

Očekávané novinky z ostatních žánrů

Nejen akčními hrami živ je člověk, a tak se podívejme rovněž do vod dalších herních žánrů. Fotbaloví fandové jistě ocení Football Manager 17 (listopad), příznivci simulátorů zase Farming Simulator 17 (říjen). Milovníci „RPGéček" se zase nemohou dočkat datadisku Dark Souls 3: Ashes of Ariandel anebo speciální edice Skyrimu. Oba tituly přitom vyjdou již za nedlouho.

Rovněž stratégové si přijdou na své, neboť v říjnu se objeví šesté pokračování Civilizace a rovněž datadisk Europa Universalis: Rights of Man.Opomenout pochopitelně nesmíme ani příznivce adventur. V tomto žánru aktuálně panuje jisté „sucho", ovšem to se změní v prosinci. Na samém konci roku totiž vyjde Syberia 3, za kterou nestojí nikdo jiný než Benoit Sokal!

Chcete při nákupu nových her ušetřit?

Pokud patříte mezi náruživé pařany a každou hru si poctivě kupujete, nejedná se o právě nejlevnějšího koníčka. Na druhou stranu můžete využít slevový kupon na CZC.cz, slevové kódy na Euronics.cz, případně slevový kupón na Alza.cz. Všechny tyto e-shopy rovněž umožňují nakoupit největší herní pecky ve formě předobjednávek. Své oblíbené tituly tak můžete pořídit levněji a zároveň si je budete moci zahrát ihned po tom, co se objeví na trhu. 

Neoznámkováno

Obrázek uživatele Alzák
[8477] Alza slevy

Minulý rok na hry na Alze byl dostupný slevový kód na slevu 30%. Bude i tento před Vánocemi něco podobného?


Poslat nový komentář
Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Toto je spamová ochrana. Prosím věnujte ji plnou pozornost.