Genius Traveler D6600: Ovládejte více zařízení s jednou myší

Genius Data Traveler D6600Dnes představovaná bezdrátová myš byla příznačně označena Traveler D6600 a vyhoví opravdu náročným uživatelům; díky její koncepci můžete ovládat prostřednictvím USB pico přijímačů (jeden lze mimo jiné schovat přímo do těla myši) hned dvě zařízení naráz. Je uzpůsobena jak pro právaky, tak leváky, a její pogumovaný povrch zároveň v ovládání poskytne maximální komfort.

<script type='text/javascript'></script>


Genius Data Traveler D6600 disponuje čtyřmi kompaktními tlačítky a pro snadné přepínání mezi ovládanými zařízeními slouží přímo jedno speciální. Bezdrátová technologie umožňuje ovládat zařízení do vzdálenosti až 10 metrů, přičemž vše funguje na frekvenci 2,4 GHz. Rozlišení myši sahá až na 1200 dpi a díky technologii BlueEye s ní lze pracovat na jakémkoliv povrchu. Prostřednictvím OTG kabelu (součást balení) můžete ovládat tablety a smartphony s OS Android ve verzi 4.0 a vyšší.

Data Traveler D6600

Data Traveler D6600

Data Traveler D6600

Díky rozšířenému tělu si můžete také zvolit, zda budete přístroj napájet prostřednictvím článku typu AA nebo AAA. Na jedno nabití by myš měla vydržet až 10 měsíců. Součástí balení je také mimo jiné nalepovací držák Stick-N-Go, díky němuž lze tuto periferii pohodlně přenášet na notebooku či jiném povrchu. Doporučená cena byla stanovena na 380 Kč (14,90 Euro) včetně DPH.

Neoznámkováno

Obrázek uživatele Aidam
[8210] Dotaz

Když na internetu, dokumentech nebo i hrách chci rolovat směrem nahoru, vše je OK. Jakmile chci směrem dolů tak je pohyb spíše směrem nahoru a dolů se dostanu málo kdy... Prostě se nemůžu dostat dolů
Jestli má někdo řešení, tak bych to velice ocenil, popř. setkal se už někdo s podobným problémem?


Poslat nový komentář
Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Toto je spamová ochrana. Prosím věnujte ji plnou pozornost.