Skype: Založení a zrušení účtu a další drobné tipy pro komunikaci

Logo Skype

Skype: Založení a zrušení účtu a další drobné tipy pro komunikaci

Jděte s dobou a vyzkoušejte oblíbený komunikační program Skype, který je určen nejen pro soukromé, ale i firemní účely. Se Skypem můžete zdarma komunikovat s vašimi přáteli a kolegy prostřednictvím internetového připojení. Program umí zdarma posílat textové zprávy, sdílet soubory i pořádat skupinové videokonference.

Kde Skype stáhnout?

Pro zahájení využívání služby Skype je nejprve nutné nainstalovat aplikaci. Skype je k dispozici v několika verzích a je kompatibilní s různými operačními systémy. Můžete jej používat ve svém počítači nebo notebooku, v chytrém mobilním telefonu, na tabletu s Androidem a iOS nebo v herní konzoli Xbox. Všechny dostupné varianty aplikace Skype pro download najdete na oficiální webové stránce: https://go.skype.com/scom.download

Odkazy pro stažení počítačové verze:

Skype pro Windows - https://www.skype.com/cs/download-skype/skype-for-windows/downloading
Skype pro Mac - https://www.skype.com/cs/download-skype/skype-for-mac/downloading
Skype pro Linux - https://www.skype.com/cs/download-skype/skype-for-linux

Odkazy pro stažení mobilní verze:

Skype pro Android - https://play.google.com/store/apps/details?id=com.skype.raider
Skype pro iPhone/iPod touch - https://itunes.apple.com/app/skype/id304878510
Skype pro iPad - https://itunes.apple.com/app/skype-for-ipad/id442012681
Skype pro Windows 10 (Mobile) - https://www.microsoft.com/cs-cz/store/p/skype/9wzdncrfj364?rtc=1

Odkazy pro stažení verze pro Xbox:

Skype pro Xbox One - https://go.skype.com/get.skype.for.xbox

Založení účtu

Existují dva způsoby, jak si založit Skype účet. Buď tak můžete učinit na webových stránkách https://www.skype.com/cs, kde vpravo nahoře kliknete na možnost Přihlášení a zvolíte volbu Zaregistrujte se, nebo si po instalaci aplikace Skype spustíte úvodní obrazovku programu a ve spodní části uvidíte tlačítko Vytvořit účet. Oba postupy vám zobrazí registrační formulář, v němž je třeba vyplnit telefonní číslo a heslo, případně můžete překliknout na zadání e-mailové adresy a hesla. Následuje zadání jména, příjmení a dalších dodatečných informací o vaší osobě. Po ověření telefonu nebo e-mailu je váš Skype účet na světě.

Zrušení účtu

Jestliže již nechcete Skype využívat, můžete svou registraci zrušit. Stačí se přihlásit na stránce https://www.skype.com/cs a v hlavním menu zvolit položku Nápověda. Zde zadejte anglická slova "close account" a vyhledejte nápovědu pro otázku "How do I close my account for Skype?". Důležité informace najdete pod nadpisem "How to close your Skype account". V bodě 1 klikněte na odkaz skrytý pod slovíčky "account closure page", který vás přesměruje na kontrolní přihlášení k vašemu Skype účtu. Poté vyberte důvod zrušení vašeho uživatelského konta a potvrďte tlačítkem "Mark account for closure". Váš Skype účet je nyní zrušen. Kdybyste si své počínání náhodou rozmysleli, opětovným přihlášením k účtu v následujících 60 dnech jej máte šanci znovu obnovit.

Zapomenutí hesla

Když svůj Skype účet často nepoužíváte, může se stát, že k němu zapomenete heslo. Obnovení hesla je velice snadné. V aplikaci zadejte své uživatelské jméno a zvolte možnost Zapomenuté heslo. Budete přesměrování na formulář pro resetování hesla, kde si můžete nastavit nové heslo.

Psaní

Na hlavní obrazovce programu Skype vidíte seznam kontaktů, s nimiž můžete komunikovat. Po výběru některého z nich se zobrazí podokno pro psaní zpráv. Text píšete do spodní části a po jejím odeslání si ji bude moci příjemce přečíst. Skype dokonce umožňuje psaný text v chatovacím okně formátovat a to hned několika způsoby uvedenými níže.

Jak zvýraznit text

Pro zvýraznění psaného textu v konverzaci lze využít tučné písmo. Text, který chcete tučně, napište mezi dvě hvězdičky. Příklad: *tučné písmo*

Kurzíva

Text psaný kurzívou aktivujete, když jej umístíte mezi dva znaky podtržítek. Příklad: _kurzíva_

Přeškrtnutí

Do chatu můžete vložit i přeškrtnutý text. Stačí jej vložit mezi dvě vlnovky (tildy), klávesová zkratka pro tildu je levý Alt+126. Příklad: ~přeškrtnutý text~

Vymazání historie

Veškeré konverzace s vašimi kontakty se automaticky ukládají do historie Skype. Jestliže chcete staré zprávy smazat, v hlavním menu programu Skype vyberte Nástroje - Nastavení - Soukromí - Nastavení soukromí a zde najdete volbu Smazat historii.

Průměr: 4.7 (3 votes)

Obrázek uživatele blbec
[8595] hovno

hovno

Obrázek uživatele Ashwin kumar

I am a addicted player of Online card game and this is My most favorite platform to play Online and free spider solitaire card game. Only place which has so many advantages that will spider solitaire card games attract you to play again and again at this Multiplayer Junction.

Obrázek uživatele Anna shetty Shetty

Thank you for posting such a great article! I found your website perfect for my needs. It contains wonderful and helpful posts. Keep up the good work!. driving directions

Obrázek uživatele Anonymní uživatel8254

je to jeden velkej bordel delal jsem co se tu chtelo a hovno leda... duvod proc sem chtel mazat je ze mi na nej nekdo lezl a vypisoval picoviny ny ma jmeno a po techto bodech ke smazani dojde jen ke zmene udaju nic vic !!!!!!!

Obrázek uživatele mariaalbert

The mac-daddy of social networking, Facebook has about 1.19 billion month-to-month active customers, so it in all likelihood doesn't omit the only a few who determine to delete or deactivate bills. however before you provide Zuckerberg and buddies the antique heave-ho, undergo in thoughts that fb has to grow to be an nearly-de-facto login choice for plenty.
https://www.essaydoer.com/


Poslat nový komentář
Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Toto je spamová ochrana. Prosím věnujte ji plnou pozornost.
Security question, designed to stop automated spam bots