Skype

Skype pro Windows 8 sází na jednoduchost a rychlost

To, že je komunikační program Skype součástí volně stažitelných nástrojů společnosti Microsoft, vás jistě nepřekvapí. Je tomu zhruba rok (říjen roku 2011), co si Steve Ballmer potřásl pravicí s Tony Batesem a koupil populární program Skype za 8,8 miliardy amerických dolarů.

TZ: Logitech představuje Full HD (1080p) webovou kameru pro video hovory

FREMONT, Kalifornie - 6. ledna 2012 - Společnost Logitech dnes představila webovou kameru Logitech® HD Pro Webcam C920, která ještě mnohem více než dosud usnadňuje záznam videa v plném vysokém rozlišení Full-HD 1080p, jehož zpracování bude rychlejší a plynulejší a poběží bez problémů na více typech různých počítačů. Tato kamera nabízí kvalitu, která až bere dech, a vaši přátelé a blízcí vás budou moci vidět a slyšet jako ve skutečnosti.

Definitivní: Skype pod Microsoftem. Co to pro nás znamená?

Skype a Microsoft logo

Společnost Microsoft po několika měsících již definitivně převzala Skype, který odkoupila za 8,5 miliardy dolarů. Prý s ním má velké plány. Ale jaké?!

Facebook ve spolupráci se Skype spouští videohovory

Jako reakci na nově vznikající sociální síť od společnosti Google, rozšiřuje Facebook své portfolio služeb o videohovory. Stabilitu a konektivitu zajistí Skype, respektive společnost Microsoft, která se stává jeho vlastníkem. Společně tak spojí své síly proti Google a vzájemně propojí své uživatele a služby.

Nejpoužívanější antivir a instant messenger na světě? Od Microsoft

Podle červnové studie nezávislé instituce Opswat, je v celosvětovém měřítku nejpoužívanějším antivirem Microsoft Security Essentials (10,66%). Předběhl tak o 0,48% antivir od společnosti Avira, Avira Antivir Personal - Free Antivirus. Na třetím místě se umístila česká freeware verze Avastu - Avast ! Free Antivirus (8,66%). 

Microsoft je velmi blízko dohodě o koupi společnosti Skype

Skype logoPřed několika málo dny prolétla internetem zpráva, že komunikační společnost Skype odložila svůj vstup na burzu z důvodu potencionální prodeje společnosti – zájem o ní projevili tři největší giganti v oboru IT: Facebook, Google a Microsoft.