Jak nastavit domovskou stránku v prohlížeči?

Logo prohlížeče Google Chrome

Domovská stránka představuje výchozí stránku, které se vám otevře po spuštění internetového prohlížeče. Na tuto počáteční stránku tzv. homepage můžete kdykoliv přejít rovněž v průběhu vašeho surfování na internetu kliknutím příslušné ikony domečku (tlačítko Domovská stránka). Počáteční stránkou může být jakákoliv webová stránka.

Nastavení výchozí stránky homepage je u každého webového prohlížeče trošku jiné. V následujících řádcích najdete jednoduchý návod, jak nastavit domovskou stránku pro tři nejpoužívanější internetové prohlížeče firem Google, Mozilla a Microsoft.

Google Chrome

Chrome je v současnosti nejoblíbenějším internetovým prohlížečem s největším počtem uživatelů. Domovskou stránku změníte tak, že v otevřeném Chromu zvolíte Vpravo nahoře ikonu možnosti (tři malé čtverečky nad sebou). Najděte položku Vzhled, zaškrtněte možnost "Zobrazit tlačítko Domovská stránka" a objeví se vám tlačítko "Změnit". Klikněte na něj a nastavte si webovou stránku, která se bude otevírat po kliknutí ikony "Otevřít domovskou stránku" vlevo od adresního řádku.

Mozilla Firefox

Nastavení homepage ve Firefoxu je více než snadné. V hlavním menu vyberte položku Nástroje - Možnosti a hned na první záložce Obecné najdete položku Domovská stránka. Do tohoto políčka vepište webovou stránku včetně protokolu "http://" a okno nastavení zavřete. A to je vše.

Microsoft Edge/Internet Explorer

Společnost Microsoft nabízí společně s operačním systémem Windows předinstalovaný internetový prohlížeč Internet Explorer, který začíná být postupně nahrazován prohlížečem MS Edge pro počítače s platformou Windows 10. Volbu homepage provedete následovně:

  • Edge - vpravo nahoře vyberte tlačítko Další (ikona tři čtverečků vedle sebe) - Nastavení a sjeďte dolů na volbu "Zobrazit upřesňující nastavení". Zde aktivujte tlačítko Domů a z nabídky vyberte "Konkrétní stránka" a vepište webovou adresu

  • Explorer - vpravo nahoře klikněte na ikonu ozubeného kolečka (nastavení) a z menu vyberte volbu "Možnosti internetu", na záložce Obecné vepište do okénka Domovská stránka vámi požadovanou domovskou stránku a potvrďte tlačítkem OK
Průměr: 4.8 (4 votes)

Obrázek uživatele Unfair mario
[8540] mario

Nastavení homepage ve Firefoxu je více než snadné. V hlavním menu vyberte položku Nástroje - Možnosti a hned na první záložce Obecné najdete položku Domovská stránka. Do tohoto políčka vepište webovou stránku včetně protokolu "http://" a okno nastavení zavřete. A to je vše.

Obrázek uživatele kenkoiii
[8604] Great

When I'm sad I usually play games. It will make me more comfortable. I like to spend time like that

bouncing balls

Obrázek uživatele Hearts Online

If you are feeling upset after your work, it is perfect time to play hearts online free and its time to be happy. different type of card games are mentioned in there homepage, it will be helping in develop your patience skill.

Obrázek uživatele color switch

Initially, 17 teams were selected to receive funding and coaching to further explore their ideas color switch and little big snake

Obrázek uživatele johnlennon

ShowBox is a free media streaming app which is supported on Android, iOS, PC, Xbox, PS4, Apple TV and more platforms. ShowBox delivers high quality video in different genre such as sports, news, movies and TV shows on your fingertips without needing any subscription. You can start showbox here.

Obrázek uživatele Anna Shetty

Nikdy se nevzdávejte svých blogů, protože jsou zdrojem štěstí pro lidi. Udržujte sdílení. Děkuji.
bullet force

Obrázek uživatele Sophie Miller

Dziękuję za informacje! Szukałem i nie mogłem znaleźć. Pomogłeś mi! 192.168.1.1

Obrázek uživatele Jim Harxmon

Play the largest collection of free card games at games.lol


Poslat nový komentář
Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Toto je spamová ochrana. Prosím věnujte ji plnou pozornost.
Security question, designed to stop automated spam bots