Vypálení 800MB CD (*VYŘEŠENO*)

Poradí mi tu někdo, jak vypálit 800 MB cd v Neru, když už se data na klasický 700MB cd nevlezou? Píše mi to pořád, že i na toto cd se to nevejde a přitom to má 100% menší velikost než těch 800 MB.

Obrázek uživatele Honza

Dobrý den,
800 mb bude na 700 mb celkem problém o 750 mb bych polemizoval, ale 800 podle mě už nepůjde. Dá se to přeplněním cd, ale nikdo nezaručí, že data budou čitelná atd, je to v nastavení pro zkušenější.

Obrázek uživatele Anonymní uživatel

No 800 MB cd jsem si už koupil, ale je problém, že i tak mi na to vypalovačka nechce vypálit data. Nevím, jestli bych neco vyřešil jiným softwarem... Hlásí mi zprávu jako bych se snažil na klasický cd vypálit víc jak 700 MB. Nikde v nastavení jsem nenašel, že by šlo nastavit typ cd které používám...

Obrázek uživatele Honza

Nero by si mělo najít samo, že je to 800 Mb cd, pokud ho podporuje, jiný softwate je třeba Alcohol zkuste ten.

Obrázek uživatele Anonymní uživatel

Tak ani ten Alcohol nepomohl. Pořád to hlásí, že na CD je málo místa a přitom se to na něj musí na 100% vlézt.

Obrázek uživatele Honza

A 800mb cd to rozezná už v nějakém programu?

Obrázek uživatele Anonymní uživatel

Nerozezná, když si dám zjistit informace o cd, tak mi to vypíše velikost pouze nějakých 702MB:-(

Obrázek uživatele Honza

Zkuste mi zjistit, co to je za vypalovačku, kouknu se po ovladačích atd.

Obrázek uživatele Anonymní uživatel

Je to Benq combo CB482B

Obrázek uživatele Anonymní uživatel

Díky, ale to taky nepomohlo. Tak jsem popsal tento problém na těch stránkách a uvidím, co mi odpoví.

Obrázek uživatele Honza

Jedině zkusit další vyp.programy, co najdete.... a nebo počkat, jak se vyjádří firma.

Obrázek uživatele Anonymní uživatel

Měl jsem stejný problém, ovšem nevím, zda si pamatuju správně, jak jsem ho vyřešil.
Mám pocit, že problém je v nastavení vypalování.
Na kartě "BURN" je standardně nastaveno Track-at-once. Aby šlo vypálit to 800MB CD, je třeba nastavit Disc-At-Once.
Neručím za to, že to půjde, nemám teď ani 800mb cd, abych to sám vyzkoušel, ale za zkoušku to stojí.
Přeju, ať se to podaří.

Obrázek uživatele Anonymní uživatel
[16791] Díky

Ahoj, díky moc. Už to funguje. Nastavil jsem Disc-At-Once a ještě nastavil přeplnění cd na 90 min, což odpovídá tomu 800MB cd a ani to nezobrazilo žádnou chybu jak před tím varovali:-)

Obrázek uživatele Honza

Výborně, díky za radu. LOCK