Šťastné a Veselé + PF 2009 (*UZAMČENO*)

Chtěl bych vám poděkovat za tuto úžasnou poradnu :-) vedete to tu skvěle. Ať vám to vydrží i nadále :D ŠŤASTNÉ A VESELÉ přeji všem adminům a spolu/moderátorům této poradny.

Obrázek uživatele Tomáš Bohuněk

já sice nejsem oficiální člen poradny, přesto ji ale denně navštěvuji za účelem pomáhání bližním svým..
každá pochvala potěší, zvlášť od těch, kvuli kterým to vše děláme..
myslím, že za selý tým PCP můžu poděkovat a popřát Vám také Veselé Vánoce a Řádnýho silvestra, jak má být a hlavně počítačově bezproblémový rok 2009!

Kompu Zdar a HardWaru zvlášť! :D

Obrázek uživatele Jiří Moos

Děkujeme za chválu a přeji samozřejmě také všem Veselé Vánoce a šťastný Nový rok. Moc nás těší, že je o poradnu takový velký zájem. Budeme se snažit i v příštím roce nezklamat naše věrné klienty.

Obrázek uživatele Jiří Molnár
[26716] PF 2009

Dovolil jsem si použít toto téma i jako veřejné blahopřání ke šťastnému novému roku, který je již realitou. Děkuji za stávající přízeň a přeji mnoho dobrého v tomto novém roce 2009!!!!

Obrázek uživatele stenly
[26717] Re: PF 2009

I já se připojuji k přání hezkých vánoc, pohodu a zdraví v příštím roce. Díky všem, co nám nezkušeným nebo neznalým svými radami dokáží pomoct.
Stenly.

Obrázek uživatele tatik
[26718] Re: PF 2009

jome wrote:
Dovolil jsem si použít toto téma i jako veřejné blahopřání ke šťastnému novému roku, který je již realitou. Děkuji za stávající přízeň a přeji mnoho dobrého v tomto novém roce 2009!!!!

2009 ???

i já nám všem, ať "ty křemíky" sviští bez problémů, a kdyby něco, jsme tu my :))

Obrázek uživatele Tomáš Bohuněk

To tatik: toto je ještě loňské vlákno ;)

Obrázek uživatele tatik

Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Já to přehlíd :D