Genius SW-HF5.1 5005

zdravim vsechny vlastním Genius SW-HF5.1 5005 ale mam mensi problem at to zapojim jak chci bud mi jdou vsechny repro a sub ne a nebo sub ano a a krome jednoho vsechny repra mam Win 7 64 a bevim co s tim poradil by nekdo?i klidne koupe zvukovky mi nedela problem ale nevim jakou ofic stranky na tyhle repra k ovladacum jsem nenasel.Jsem z toho nestastny napada nekoho neco ?diky za odpoved

Obrázek uživatele Honza

Dobrý večer,
předpokládám, že máte integrovanou zvukovku na základní desce. Čili otázka jakou máte základní desku ? Máte možnost zkusit repro i na jiném pc ?

Obrázek uživatele Tomáš Bohuněk

to moc nechápu :D

ale tyhle repra (jelikož je mám já (podobné) i kamarád znám.. mají 4 vstupy - dva dvoukanálové (cinche a jacky) a dva šestikanály (cinche a jacky).. naás zajímají jacky - na panelu MP3 a DVD - řekni jaké repra hrají přes příslušný vstup..

nebo jsi zkoušel jen vícekanálový? tady záleží na zvukovce.. jak říkal honza, na desce.. pak můžeme řešit dále..

Obrázek uživatele Anonymní uživatel

ok ok pomalu na me :)no nejaky 3 tuplíky mam na zaklandi desce standart a pak jsem si koupil zvukovku kterou jsem strcil do pc predpokladam ze taky do zakl.desky pac se vse odviji od zakl.desky s tim jackem a cinchema mas pravdu repra chci zapojit do pc ale proste nejde to na te zvukovce mam modrou,ruzovou,cernou,zelenou,oranzovou zastrcku.modra nevim co je ruzova mikrak zelena normal zvuk a pak cerna by mela byt pomocna pro 5.1 a oranzova center a sub ale nefunguje to tak proste...:(

Obrázek uživatele Tomáš Bohuněk

ale kdepak pomocná :D

zjisti co je to za zvukovku, nainstaluj ovladače a pak zjistíme, kam kterej konektor zapojit (ne vždy je to podle abrev, v závislosti na režimu).. většinou ti i sám software řiká, kam co máš zapojit ale to by na tebe bylo asi složitější ;)

Obrázek uživatele Anonymní uživatel

ja vim ze to rika kam co mam zapojit kamik to tak ma ze mu rika ale me ne zvukovka je Genius.

Obrázek uživatele Tomáš Bohuněk

Genius nikdy zvukovky nedělal :) zjisti název základní desky (z dokumenté, přes Everest nebo to je na ní vytištěné.. pak budeme pokračovat dál..


Poslat nový komentář
Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Toto je spamová ochrana. Prosím věnujte ji plnou pozornost.