Windows Ultimated 2008 SP3

Říká vám něco tato verze XP?? Vypadá to jako XP Prof se vzhledem Aero z Vist.7
Mám je dotaz, je možné že tento systém neumí pracovat se síťovou kartou podporující Wifi?? Protože mě na tomto systému nefungovala bezdrátová síť a ovladače nešly nainstalovat....
Když jsem tento systém smazal a dal Ubuntu wifi běžela od té doby jako po másle.
Je na to nějaké racionální vysvětlení??

Obrázek uživatele Peca

Win XP Ultimate 2008
Je to neoficiální upravený systém Windows XP (warez) s programy, ovladači a aktualizacemi ke konci roku 2008.
Jsou to upravené XP nějakým borcem. Běhají normálně.
Máte správné ovladače (pro XP)?

Obrázek uživatele smycma

no měl jsem už nemám ani ten systém po tom co se mi zhroutil celý ale na stránkách výrobce jsem si stáhl přesný typ ovladačů pro danou kartu na xp a nešly nainstalovat

Obrázek uživatele Tomáš Bohuněk

a jaký systém máš tedy teď?

Obrázek uživatele smycma
[38743] Ubuntu

Ubuntu Linux prože mi windowsy nejdou naistalovat viz. http://www.pcporadenstvi.cz/node/18938
a na linuxech bez jakéhokoli zásahu wifi funguje

Obrázek uživatele Tomáš Bohuněk

pokud vím, linuxy pracují na jiném filesystemu.. zkus disk přidat do jiného notebooku (s dvěma disky) a naformátovat jej přes něj na ntfs.. pak vrátit a zkusit detekci.. případně hodit do jiného booku a zkusit nainstalovat XP tam.. tím vyloučíme chybu v disku nebo notebooku

Obrázek uživatele smycma

mám trochu strach abych něco nepoškodil když odšrobuji kryt od HDD je tam proužek syntetické látky jako někdy u baterek aby se daly snáz vytáhnoout a já bych nerad zatáhnul a něco ulomil... krom toho dá se disk z NTB připojit do PC??

Obrázek uživatele Tomáš Bohuněk

dá ale potrebuješ k tomu speciální rámeček - obsahuje napájení a redukci na správné rozhraní..

to tedy nevím, jak ho vyndat já jsem disk z ntb ještě nevyndaval :D

Obrázek uživatele smycma

to je smůla ten rámeček nevlastním a druhej notebook taky ne a krom toho raději nebudu vynadávat disk dokud nebudu vědět jak na to... a nešlo by to nějak jinak udělat naformátovat?? je jasné že tím msím shodit linux(mám je rozcapený přes celej disk) ale třeba nějakým příkazem v terminálu(se kterým mimochodem neumím vůbec s příkazovou řádkou jsem pracoval jen ve vistách při aktovování skrytého hlavního účtu Administrator)

Obrázek uživatele Honza

v linuxu je příkaz tušim rm -rf, který smaže všechny soubory a zanechá jen některé soubory v pro. a dev. . Musí se ale spouštět jako superuživatel.... Tohle bych ale musel hodně ještě hledat, protože jsem to psal jen z hlavy....

Obrázek uživatele smycma

přesto dík za snahu přes toho superuživatele neboli ROOT tak na to je příkaz sudo nebo tak nějak jenže to už jsem zkoušel( kvůli něčemu jinému) a nevím jak se to používá, neumím psát příkazy v terminálu pokud můžu poprosit o nějaký konkrétní příkaz i s tím spuštěním root účtu tak aby se to naformátovalo do NTFS abych tam mohl hodit Windows protože linux mi už lezou na nervy. Zkusit se má všechno ale já se raděj vrátím k Win XP


Poslat nový komentář
Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Toto je spamová ochrana. Prosím věnujte ji plnou pozornost.