dálkové ovládání RC804V-B nespolupracuje s win7

zdravím,
mam notebook Acer Aspire 5739G, původně obsahoval win7 home x86, nyní win7 ultimate x64. Mám k němu dálkové ovládání RC804V-B, které přestalo z neznámých důvodů fungovat. Prosím poraďte jak ho mám opět zprovoznit.

Obrázek uživatele Jiří Moos

Jedná se o ovladač k TV Tuneru, že?

http://www.acer.cz/acer/service.do?LanguageISOCtxParam=cs&miu10einu24.cu...

Vybrat:
Notebook -> Aspire -> 5739G -> TV Tuner, stáhnout, nainstalovat

Obrázek uživatele sellinna

tuto možnost jsem již zkoušela a bohužel to nepomohlo.

Obrázek uživatele Michal Čížek

pak je možné vyměnit baterie v ovladači, jestli ovladač nefunguje zjistíš jednoduše, stačí ti ktomu videokamera, koukej do kamery a proti kameře mačkej tlačítka na ovladači, pokud uvidíš v kameře, že ovladač bliká, nebo svítí, bude ovladač v pořádku, zkus i ovladače na TV a DVD které fungují at vidíš jak to vypadá.

Obrázek uživatele sellinna

baterky byla první možnost která mě napadla, koupila jsem nové ale bohužel stále žádná změna, ovladač po stisknutí tlačítek svítí ale nic víc se neděje.

Obrázek uživatele Michal Čížek

abych to upřesnil, proti kameře je vidět jak ovladač svítí, okem to člověk nevidí.
Na win7 home x86 ovladač chodil normálně a teprve po přeinstalaci na win7 ultimate x64 nefunguje, nebo ještě fungoval i na ultimate?

Obrázek uživatele sellinna

právě, že fungoval i na ultimatech.. ale zničeho nic přestal fungovat.

Obrázek uživatele Jiří Moos

Ještě jedna možnost je odinstalovat ovladač a nainstalovat tu verzi z CD od Aceru nebo ještě odinstalovat ovladač a počkat jestli si Windows Update nenajde nějakou lepší verzi..

Jinak bych to viděl na přechod do bodu obnovení systému před datem kdy přestal TV Tuner fungovat.


Poslat nový komentář
Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Toto je spamová ochrana. Prosím věnujte ji plnou pozornost.