OUTLOOK 2007

Dobrý den
Mám takový problém s odesíláním v outlooku.Když založím nějaký účet je jedno zda je to třeba seznam, gmail, ...tak to chvilku funguje, odešle to asi tak 2 až 5 mailu a pak to nejde, pořád to píše že nebyl zastižen a tak.Stahování je bezproblemů.A ještě když ty same učty udělám na jiném PC, vše funguje normálně, nevím už si s tím rady.Počítač je chráněn antivirem Eset smárt sekurity 4 , dále používám Malvarebites ten nic taky nehlásí, tak si myslím že pc není zaneřáděn.
Pomoc té poradit co s tím.
Děkuji

Obrázek uživatele gutter
[36057] Outlook

Ještě to upřesním, těď jsem zjistil , že to možná ani Outlookem není, zřejmě se nejde přihlásit protože to vypisuje že je nesprávne heslo a to i to když se přihlásím přímo na netu tak to taky vypisuje nesprávne heslo a když sednu k jinému pc tak to normálně běží bez problému.Tak to jsem z toho blázen.

Obrázek uživatele gutter
[36058] Outlook

Ještě dodám že se nejde přihlásit na účty ktere jsou v Outlooku nakonfigurovány.

Obrázek uživatele tatik
[36059] OUTLOOK 2007

22.00, seznam funguje OK
Jak zní ta chybová hláška přesně?

Obrázek uživatele Jiří Molnár
[36060] OUTLOOK 2007

Připojujete se přes zabezpečený port SSL nebo standardně? U seznamu vím, že jsem měl také občas problémy. IMAP či POP3? Konfiguroval jste účty sám nebo použil konfigurační script od providera schránky?


Poslat nový komentář
Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Toto je spamová ochrana. Prosím věnujte ji plnou pozornost.