The Sims-2 (*VYŘEŠENO*)

zdarec mam originalne dvd dodatkove ku hre the sims-2 vola sa to apartman life-2008 a potreboval by som poradit nejaky soft ktory mi to prerobi tak aby som nemusel stale vkladat dvd ked to chcem spustit. cez alkohol to nefunguje ani games copy neslape.tak díík za radu!!!

Obrázek uživatele DMC.MotoBiker

V takových případech jsem si vždycky sháněl No-CD / No-DVD crack, mám za to, že pokud vlastním originální verzi hry, a cracknu jí jen z důvodu snížení opotřebení původního média, nebo prostě jen proto, abych si ušetřil čas s vkládáním média co mechaniky po každé, když chci program spustit, nedopouštím se ničeho protiprávního... :-) Ale pokud u vás žádný Crack ani Image nefungují, musíte se smířit s tím, že tam ten disk budete muset dávat při každém hraní... :lol: Není žádný jiný soft, který by jen tak obcházel protipirátskou ochranu, a musíte si uvědomit, že výrobce SW tam tu ochranu dává právě kvůli nelegálnímu kopírování, kdyby všichni používali jen SW, který mají legálně zakoupený, nemusela by tam taková ochrana ani být... ;)

Takže se obávám, že zde není víc co poradit... :???:

Obrázek uživatele DULIBAR
[40130] The Sims-2

dobre dik za radu. ja to viem ze ked to dvd mam doma a zalohujem si ho tak to neni trestne ale chcel som vedet jestli sa ta ochrana ktora tam je neda obist. dobre takze to bude ficat jedine s crackom. tak este raz dik za ochotu!!!! 8-)