Empire TW

Zdravím všechny, můžete mi poradit zda na Empire Total war bude stačit můj PC? Grafika: AMD HD6770, procesor: Intel 1.6 GHz, RAM 2GB, díky.

Obrázek uživatele Tomáš Bohuněk
[69951] Empire TW

Kolikajaderný je ten procesor? Pokud je to aspoň dvoujádro, tak by měl.. Grafika to určitě zvládne..

Obrázek uživatele cassius.romarius
[69952] Empire TW

To nevím, jak to poznám?

Obrázek uživatele Tomáš Bohuněk
[69953] Empire TW

Jak to poznáš? No třeba tak, že se příště pořádně podíváš, co vlastně kupuješ. Nejspíš v papírech od počítače, případně klikni pravým tlačítkem myši na Počítač (Tento počítač) -> Vlastnosti a tam to bude napsané, co máš za procesor (Intel Pentium něco například) - to napiš sem..

Obrázek uživatele tonenimozny
[69954] Empire TW

Počítač jsem koupil před třemi lety,kdy jsem netušil,že nějaký dvoujádrový procesor existuje...Nicméně název je: genuine intel 2140 1.60 GHz, pozná z toho někdo,jestli to je jednojádro nebo dvoujádro?

Obrázek uživatele Tomáš Bohuněk
[69955] Empire TW

Našel jsem ho.. Jedno z novějších Pentií E2140, jednojádro na mizerných 1600MHz, procesor dnes už ani ne do kanceláře.. Obávám se, že na tom Empire bude hodně lagovat, přecijen RTS patří k náročnějším hrám na procesor, než třeba arkádové závody, nebo střílečky.. Ale můžeš zkusit, stáhni si to, ocrackuj a zkus, abys pak nekoupil legálku a ono to nejelo..

Obrázek uživatele tonenimozny
[69956] Empire TW

když si to najdu ve SPRÁVCE ZAŘÍZENÍ, tak tam je napsáno PROCESORY a výše uvedený název je tam dvakrát pod sebou...Nemůže to znamenat, že je dvoujádrový?


Poslat nový komentář
Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Toto je spamová ochrana. Prosím věnujte ji plnou pozornost.