Instalace ovladače catalyst 11.9

Dobrý den zkoušel jsem stáhnout nejnovější ovladač pro grafiky v NB mám v něm HD 6520G a HD 6650M v crossfire. Po stažení mi při instalaci ovladač napíše "chyba instalace balíčku" zkoušel jsem stáhnout více krát a vícekrát nainstalovat. Popř. nemůže být chyba v umístění ?? měl jsem jak bylo do původní složky ale stejně se mi zobrazuje jenom verze 11.8

Obrázek uživatele Michal Čížek

Ahoj, starou verzi nejdřív odinstaluj.

Obrázek uživatele Anonymní uživatel

To sem už dělal ale stejně nic. (zkoušel jsem ccleaner a normální odinstalaci) Po odinstalaci a nainstalování 11.9 se mi zobrazila zase jen 11.8 i kdyyž sem ji odinstaloval

Obrázek uživatele Michal Čížek

Předpokládám, že máš W7 a máš instalován SP1? catalyst 11.9 vyžadují SP1: http://support.amd.com/us/kbarticles/Pages/AMDCatalyst119ReleaseNotes.as... , pod hlavičkou poznámky (notes) druhý bod. Zkontroluj kompatibilitu tvé GK s tímto CCC

Obrázek uživatele Anonymní uživatel

Promiň ale poslední větě nerozumím :D mám HD6720G2 (HD6650M a HD6520g). w7 Sp1 mám (64bit)

Obrázek uživatele Michal Čížek

na těch stránkách je dolejc tabulka, které řady GK tento CCC podporuje, tvá HD6720 tam neni, takže si nech svojí verzi 11.8, přímo ovladač GK bude aktualní.

Obrázek uživatele Anonymní uživatel

takže 11.9 nenainstaluju ? A Bf3 se starším driverem rozjedu ?

Obrázek uživatele Tomáš Bohuněk

Sice bez optimalizací, ale rozjet bys to měl.. Můžeš počkat na novější verze driverů..


Poslat nový komentář
Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Toto je spamová ochrana. Prosím věnujte ji plnou pozornost.