Můžou být reproduktory 100 w vedle PC skříně a monitoru?

Můžou být reproduktory 100 w vedle PC skříně a monitoru?U 100Hz tv mě to ruší obraz naskočili mě tam v rozích fialové rohy.
a to je tam mam magneticky stíněné,ty u PC nejsou.Jde mě o to abych v PC něco neoddělal.

Obrázek uživatele ZecK

Pokud se jedná o opravdu 100 W bedny, třeba Tesly, tak bych se bál o data na HDD. Pokud to jsou čínský chrastítka, kterým napíšou 100 W a zvládnou tak 10 W se značným zkreslením, tak bych se ani tak moc nebál... Pokud ale chceš mít jistotu tak udělej mezery....

Obrázek uživatele Anonymní uživatel

Jo to jsou kvalitní 100W Acoustic 2 pásmový napojil jem je na zesilovač od klasickejch pc repro a zvuk jak fík ,jen sem tam v nich praskne ,ale to bude tím zesíkem.Mám je tak 10cm od skříně a zatim dobrý,ale radši jsem se chtěl optat.

Obrázek uživatele Tomáš Bohuněk

A kolik W měl ten zešilovač od klasickejch repro?
Jinak 100W kvalitní repra maj slušný magnety, takže od kompu s tim spíš dál (zmíněný HDD)... Od CRT obrazovek také samozřejmě taky, LCDčku to nevadí..

Obrázek uživatele Anonymní uživatel

Jo tak ten zesik nevim ,bude to nějakej slabej křáp od zřejmě vzhledově od geniusu,
kámoš to vyhazoval,tak jsem jenom přeletoval kabeli a jede to.

Obrázek uživatele ZecK

promiňte za OT: proč si k takovým zřejmě už slušným bednám nepořídíš lepší zesilovač? Tímhle současným riskuješ požár (Genius zesíky rády hoří) a to nemluvím o tom, že často vezme ty bedny s sebou.

Obrázek uživatele Tomáš Bohuněk

...a to ani nemluvím o tom, že kvalitní repra bez slušného zesíku rozhodně nepodají výkon, kterého jsou schopny (rozuměj čistotu, kvalitu, barvu a věrohodnost zvuku)

Obrázek uživatele Anonymní uživatel

Já mám zesík Yamahu se sloupákama Qadral ,ale tam to nějak šumělo.Tyto bedny jsem měl navíc tak jsem je hodil k PC a hrají u něj pěkně,samozřejmě v rámci možností a je to rozhodně lepší než jakákoliv chrastítka k PC co se prodávají.

Obrázek uživatele Anonymní uživatel

A doporučení na nějakej malej,levnej vhodnej zesík k PC by nebylo?Nemusí bejt moc silnej protože ten křáp od geniusu taky zatím stíhá a bude mít tak na max 5W až 10W

Obrázek uživatele ZecK

Jenže ten zesík je absolutně nevhodný na krmení nějakých 100 W beden. Pokud nechceš investovat moc, tak si pořiď nějaký bazarový zesilovač třeba na aukru. Občas se tam vyskytují pěkný kousky. Bude ti to rozhodně hrát líp jak teď.

Obrázek uživatele Anonymní uživatel

No já bych to teoreticky mohl hodit i do tý Yamahy, ale tam to nevím proč chrastilo
a přitom když jse to hodil do pujčené věže tak byl zvuk čistý.

Obrázek uživatele Tomáš Bohuněk

Tak je možné, že Yamaha má nějaký problém.. Případně pokud to nejsou repra, co u ní byly, tak si musíš dát pozor i na impedanci, protože jinak můžeš zničit zesík i repra..

Já mám krásné staré Tesly po dědovi, luxusní, ale nemam k nim žádný krmění, respektive nemam na něj peníze.. Do zesíku pod 5K bych ani nešel, to nemá žádný smysl..

Obrázek uživatele ZecK

To Tobias: byl bys ochotný to repro prodat? pokud ano, za kolik?

Obrázek uživatele Tomáš Bohuněk

Pravděpodobně ne, chci ho použít v budoucnosti, až budu místo koleje bydlet ve vlastním. Měl jsem je přiopjené k luxusnímu žesilovači Onkyo a prostě jsem si ten zvuk nemohl vynachválit. :-)

Jinak jsou to ARS1038 a kdybys měl vážný zájem, asi bych za ně chtěl dost.

Obrázek uživatele Anonymní uživatel

K tý Yamaze mam originál repro od Yamahy + hlavní repro mam napojený ještě Qadrali a dělá to u obojího,impedance sedí.Asi si ten zesík nerozumí s PC

Obrázek uživatele Tomáš Bohuněk

Tak zkus jinej zdroj zvuku..

Obrázek uživatele Anonymní uživatel

No mam tam píchlou,tv, setobox,2x dvd a dřív jsem tam měl vhs a zvuk u všeho ok.
A když jsem pc píchnul do tý věže tak zvuk taky ok,tak nevim.

Obrázek uživatele Tomáš Bohuněk

Může tam být určitá vlastnost výstupu, která se té yamaze nemusí líbit... Ty ostatní zařízení používají stejný vstup do Yamahy, jako počítač, tzn jack?

Obrázek uživatele Anonymní uživatel

No tv,setobox mám přes jacky a video bylo taky přes jacky,ostatní je optika atd.
A z PC mám přechodku na dva jacky

Obrázek uživatele ZecK

To Tobias: no vážný zájem bych měl, protože pro ně budu mít v dohledné době odpovídající zesilovač. Otázkou je jakou částku si za ně představuješ...

Obrázek uživatele Tomáš Bohuněk

Zeck napiš mi na mail viz profil, ať tu nejsme OT.. Možná se dohodneme :work:


Poslat nový komentář
Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Toto je spamová ochrana. Prosím věnujte ji plnou pozornost.