Genius SW-HF5.1 6000 200W (*VYŘEŠENO*)

Dobrý den. mám v plánu koupi nových 5.1 reproduktorů. velký důraz dávám na subwoofer. cenově třeba kolem 3000. našel jsem Genius SW-HF5.1 6000 200W . Vím, že genius není zrovna zvuková značka, ale myslím, že by nemuseli být špatné. Máte nějakou radu jeslti ano, nebo ne, a proč ne? a nebo jaké jiné? :) Děkuju

Obrázek uživatele Tomáš Bohuněk

Pokud ti jde o to aby sousedé věděli, že jsi doma, pak volíš správně.. Pokud hodláš poslouchat vokály a zkoumat věrohodnost zvuku, 3000 ti nebudou stačit...

Obrázek uživatele czfox

Tak to první zní moc hezky :D Jde mi o poslouchání elekronický muziky s výraznejma basama, který ten subwoofer utáhne a nebude dělat Wrrrrrr.. ale bude dunět :D Jeslti chápeš ;) Čistota zvuku taky hraje roli, ale od těch Trust 5.1 z tesca si asi polepšim vždycky :D

Obrázek uživatele Tomáš Bohuněk

Polepšíš, ale ne moc :-) Jako oni hrajou docela pěkně, ale zesilovač je prostý lineární TDA a žádný zvukový procesor, pouhý potenciometr pro hlasitost.. Takže při vyšším zesílení tichého zvuku je už slyšet brunění trafa a o basáku se nedá říct, že by "hrál".. Mlátí, bručí, bouchá, kope, to ano. Ale pokud bych chtěl opravdové čisté a pravdivé bassy, pochybuju, že jsi takové kdy slyšel :D Takže tím se moc netrap :-)
6000 má kámoš, já mam 5000 a jako jo, zabouchá to pěkně :-)

Obrázek uživatele czfox

Soused si koupil takový menší ozvučení za 20 000.. to už zní dobře no :D Jdu do nich :D Díky ;)