GTX650

Čaute chtěl bych slyšet váš názor na GTX650 docela rád bych si jí koupil na hru Far Cry 3 koupil bych si lepší ale nemám na ty lepší zdroj

Obrázek uživatele kiko261
[81337] GTX650

Bolo by dobré napísať celé meno tej graifckej karty ale aj typ zdroju.
Ale tak všeobecne v tejto cenovej kategórii a čo sa týka Wattov by som ti poradil GPU (grafická karta) od AMD a to konkrétne tento typ: https://www.alza.cz/sapphire-hd-7770-vapor-x-oc-d332710.htm benchmarky (testy) dokazujú že HD 7770 je výkonejšia ako GTX650. (pozor nemýliť si ju s GTX650 Ti)
Čo sa jej týka(gtx650) nehovorím že si na nej nezahráš moderné hry v pohode si možes nastaviť aj High detaily...
Rozdiely medzi HD 7770 a GTX650 sú vyvážené v niečom je dobrá jedna v niečom zase druhá ale podla mňa je jednoznačná volba HD 7770 ale zase naozaj tie rozdiely sú minimálne .

Obrázek uživatele DenyCZ
[81338] GTX650

tu jsem si chtěl koupit ale mám problém když mám teď nvidii a pak si koupím tu gtx650 tak mi to samo přepíše ovladače atd. ale u amd lidi říkají že nic nemusím mazat z nividie pak že musim vše vymazat z nvidie a pak říkali jenom drivery a já to nechci podelat :(

Obrázek uživatele DenyCZ
[81339] GTX650

kiko261 wrote:
Bolo by dobré napísať celé meno tej graifckej karty ale aj typ zdroju.

typ grafické karty : GIGABYTE GTX 650 HD Experience 1GB a zdroj mám ec450w já vim je to socka ale mohl by stačit ne ?

Obrázek uživatele kiko261
[81340] GTX650

Ako v pohode, tá grafika je pre hry stvorená :) pokial sa s tými ovladačmi nechceš babrať tak si zober teda GIGABYTE GTX 650 HD Experience 1GB.
Áno zdroj bude stačiť teda aspoň by mal :D keby si bral v budúcnosti nejaký zdroj vyvaruj sa eurocase-u čo som pozeral hodnotenia zdrojov od EC no moc pozitývne neboli ale čo sa týka tejto GPU tak tie recenzie boli dobré až som bol prekvapený hrali na tom AC3 ultra FC3 ultra max rozlisenie a tak ... :) takže báť sa nemusíš že by si kúpil nejaký ,,šmejd,, :-)

Obrázek uživatele DenyCZ
[81341] GTX650

Moc díky že si mi pomohl :) už jí du objednávat :D

Obrázek uživatele kiko261
[81342] GTX650

V pohode, keď možem pomožem :-)


Poslat nový komentář
Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Toto je spamová ochrana. Prosím věnujte ji plnou pozornost.