Notebook do 15 000,-

Dobrý den,
mamka se rozhodla, že chce na vánoce notebook, pak na mě začala valit nesmyslné číselné údaje, co někde přečetla a chce mít nějaký notebook se všemi funkcemi co snad existují.. :D takže bych to shrnul asi tak:

úhlopříčka klasika 15,4", dvd mechanika, výdrž nad 5 hodin, vzhled a aby nebyl moc těžký (vím že tohle jsou specifikace snad jakéhokoliv notebooku) no a ještě jedna věc, nevím kde, proč ani jak, ale mamka si udělala averzi vůči firmě acer, takže prý žádného acera.. :D

pokud někdo ví o nějakém který je třeba zrovna ve slevě, nebo svým poměrem cena/výkon předčí ostatní, tak aby napsal. A strop by mělo být těch 15k.. nejsem zrovna moc bohatý :D

Obrázek uživatele Tomáš Bohuněk

No, počítám, že to bude sloužit na internet a tak podobně.
http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=98753
Takový by mamince určitě stačil, je to vlastně výkonem netbook ve větší krabici s větší baterkou (podmínka větší výdrže, ale i větší hmotnosti). 5 hodin by nakrásně mohl zvládnout. Když se bude chtít, zvládne to přehrát FullHD film na plazmu, nebo se na tom dá hrát i Mafia II a podobné hry, takže opravdový výkon.. Je tu ale ještě možnost vsadit čitě na procesor, Core i3 a i5, ovšem nenašel jsem nic, co by mělo větší baterku než tříčlánek, čili výdrž nad 3 hodiny.. Procesor by byl silnější, grafika mizerná. Ovšem mamka by stejně silnější procál nepoznala a já myslim že se občas bude hodit i ten grafickej výkon :-) někde na cestách nebo na chaloupce to mamce ukradnejš a bdueš hrát Mafii :))


Poslat nový komentář
Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Toto je spamová ochrana. Prosím věnujte ji plnou pozornost.