MS Office 2010 - licence

čert aby se v těch licencích už vyznal sakra ...

Prosím,tenhle produkt : http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=78848

Chápu to dobře,že za ty peníze dostanu jen licenční číslo a samotnou instalaci si jen stáhnu z ms?

Tedy,když postavím zcela nový a prázdný komp,nainstaluju OS a vlezu s ním na net,tam si stáhnu instalačku office a vložím tam při instalaci ten zakoupený Key a všechno bude v pořádku? ...

Obrázek uživatele Malignus

Ano, takhle to funguje. I když já bych si koupil normálně DVD verzi za těch 2800 Kč. Microsfot se mi nějak nelíbí po stránce demokracie a dodržování LZPS...

Obrázek uživatele Tomáš Bohuněk

Plus by ti tahle licence měla jít koupit pouze, pokud si kupuješ nový počítač (5 základních komponent).. Jinak by ti to správně neměli prodat..

Obrázek uživatele danhill

Ptám se na funkčnost,ne kde ji seženu :)

Obrázek uživatele Tomáš Bohuněk

OK.. Btw u toho stažení - stahování z MS po tobě bude chtít ověřit legalitu OS :wink: Mimo jiné, obstarání této verze jinak, než koupí nového počítače je porušení licenčních podmínek a tudíž nelegální... :-)

Obrázek uživatele danhill

... :) ... Bude to s novým PC,neboj ... Bude to s legálním OS ... Jak píšu hned v úvodu ... Koupím a poskládám nový komp s tímto produktem,nainstaluju OS a stáhnu z MS instalci office,nainstaluju a vložím zakoupený klíč ... Předpokládám,že staženou instalačku si mohu vypálit pro případný pozdější reinstal ...

Obrázek uživatele Tomáš Bohuněk

Jo promiň, nějak jsem si to neuvědomil :) Takhle to je samozřejmě správně.. Vypálit si ji můžeš..


Poslat nový komentář
Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Toto je spamová ochrana. Prosím věnujte ji plnou pozornost.