Grafika do 4.000

Ahoj. Potřeboval bych poradit jakou si mám vybrat grafiku do svýho PC.
Můj PC:
Acer Extansa E470
Windows 7
Procesor: Pentium(R) Dual-Core CPU E6600 3,06GHz 3.07GHz
RAM: 4GB
32 bitový operační systém
Grafika: NVIDIA Geforce GT320
Chtěl bych to hlavně kvůli hrám protože, nějaký ty novější můj PC už neutáhne na plný detaily. Kdyby to nebylo kvůli špatné grafice ale kvůli něčemu jinému tak budu rád za každou radu :)

PS: Vypisuju raději o svým PC víc věcí, nejsem moc velkej znalec ohledně počítačů :)

Obrázek uživatele Tomáš Bohuněk

Nic moc, mizerná hotová sestava.. Jsi se nechal napálit, jako mnoho a mnoho dalších lidí... Procesor dejme tomu utahne i lepší grafiku, až do úrovně Sapphire HD6750, víc bych mu ale nedával, je to zbytečné, brzdit tě bude procesor. Upgradovat celek ale nemá smysl, tohle je typická levná mizérie a nejlépe uděláš když se toho zbavíš a koupíš nové. Pokud budeš mít štěstí na člověka, co tomu nerozumí a patřičně mu sestavu pochválíš, a on se vlastní blbostí nepřijde k nám poradit a koupí zajíce v pytli, mohl bys na tom vydělat i těch 8K a s malým příplatkem na 15500 bys mohl dostat velice slušnou bednu, na kterou tohlecto fakt nemá ani v největších SciFi snech...

Obrázek uživatele marek33

Jn, já ho dostal k vánocům od rodičů, takže jsem si vybrat nemoch :/

Obrázek uživatele Tomáš Bohuněk

Znám... Ukaž jim tuto stránku, kdyby tě chtěli překvapit i letos :D Jinak si kup Sapphire HD5750 /HD6750 je totéž/ v jakékoliv verzi, ale Vapor-X by ti neuškodila..

Obrázek uživatele marek33

jj thx


Poslat nový komentář
Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Toto je spamová ochrana. Prosím věnujte ji plnou pozornost.