Zdroj k LENOVO H 430

Zdravím,
musel jsem rozšířit sestavu o graf. kartu, potřebuji ji ke GOM Inspectu, který s integrovanou grafikou moc nekamarádí. Problém je, že mám v sestavě zdroj 280 W, a aby mi grafika fungovala, musel jsem vytáhnout digitální střižnu. S ní graf. karta nefunguje. Do budoucna chci přidat ještě analogovou střižnu. Sloty pro střižny PCIe x1, pro grafiku PCIE x16. Stačil by zdroj 350W? Nebo 400W? A taky co největší kvalitu za co nejnižší cenu, tzn. nejlépe do 1000,-.
Původní parametry PC níže. Momentálně tam mám RAM 2x 4GB a graf. kartu GAINWARD 210 1GB DDR3 (dle výrobce 30W).
Tak nějak jsem si vehlédl toto Seasonic SS-400ET 400W nebo toto
Fortron HEXA 400W (HE-400). Každopádně tomu nerozumím a rád si nechám poradit.
Díky. Zb.

Parametry a specifikace:

Procesor:
Intel Pentium G630 s frekvencí 2,7 GHz
3 MB L3 Cache
2 jádra, 2 thready
Max TDP: 65 W

Čipová sada:
Intel H61

Operační paměť:
1x 2 GB DDR3 1333 MHz
Maximálně 8 GB ve 2 slotech

Grafická karta:
Intel HD Graphics

Pevný disk:
500 GB
7200 RPM
Serial ATA

Optická mechanika:
DVD±RW

Multimedia:
Integrovaný kodek ALC662

Komunikace:
Integrovaná síťová karta 10/100/1000 Mbit/s

Interní sloty:
1x PCI Express x16
3x PCI Express x1

Rozhraní:
1x VGA
1x HDMI
6x USB 2.0
1x Sluchátka
1x Mikrofon
3x audio vstup/výstup/line out (zadní)
1x RJ-45
1x Čtečka paměťových karet

Zdroj:
280 W

Rozměry:
430 x 368 x 175 mm

Hmotnost:
8 kg

Operační systém:
Microsoft Windows 7 Home Premium 64bit

Obrázek uživatele Tomáš Bohuněk

Ta dedikovaná grafika má vcelku malý odběr a ten 280W zdroj by to i schroustal, kdyby skutečně měl výkon, který avizuje. lepší 350W by neměl mít problém, takže Enermax Naxn 350 W.
Pokud chceš ale nějaký ověřený, tak Fortron Black Power.. Škoda, že se nedělá ve 350W verzi, protože rvát tam 450W je zbytečnost.. Ten Naxn by neměl mít problém - skutečně taková sestava bez těch AV karet bere do 200 W max. A nevěřím, že by střižny braly každý po 100 W.

Obrázek uživatele Anonymní uživatel

Na ten jsem taky koukal a je k němu i několik kladných recenzí. Zkoušel jsem si spočítat na nějakejch stránkách (teď už nevím odkaz), kolik by mi to mělo odebírat i se střižnama, tak bych se do 350 W měl vejít.


Poslat nový komentář
Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Toto je spamová ochrana. Prosím věnujte ji plnou pozornost.