Webkamera LifeCam HD-3000 (*VYŘEŠENO*)

Zdravím,
koupil jsem si kameru LifeCam HD-3000 od Microsoftu. Prodavač říkal, že je jednoduché zapojení a nainstalování. Rozbalil jsem a instaloval podle návodu
1.Instalace CD --->Program Microsoft LifeCam
2. Zapojení kamery do USB
3. Výsledek ? Nainstalovalo se to v pohodě, kameru PC našel a byly odfajfkované všechny nároky, ale obraz nejde. Zvuk nahrává, ale pořád černá obrazovka i na skypu. Už opravdu nevím co s tím, zkoušel jsem i několikrát program reinstalovat a nic. Když kliknu na boku na Welcome to LifeCam čekal jsem, že se zobrazí nějaký tutorial, ale místo toho mám rozmazanou tabulku.

Program s černou obrazovkou
http://2i.cz/1979b69c4f

Program s rozmazaným tutoriálem
http://2i.cz/d5b57a5083

Nevěděl by prosím někdo co s tím ? Popřípadě jestli mám reklamovat.
Děkuju

Obrázek uživatele Tomáš Bohuněk

Zkus ji u jiného počítače..

Obrázek uživatele LordSet

Počítač mám asi 4 měsíce nový, Win 7 a na druhém kompu mám taky win 7. No zítra zkusím teda, ale myslím, že žádný rozdíl nebude.

Obrázek uživatele Tomáš Bohuněk

Pokud nebude, obviníme webkameru z nekompatibility. Pokud bude, budeme hledat co ve tvém počítači změnit (drivery, kodeky, aktualizace, ..)

Obrázek uživatele LordSet

Ok, hned ráno to zkusím a dám vědět :) Děkuju

Obrázek uživatele LordSet

Na PC v obývacím pokoji to jde bez problému. Nainstaluji, zapojím a jede to. :X Škoda, že tam je mi to prd platné no. :D

Obrázek uživatele LordSet
[68204] Kamera

Ještě sem hodím obrázek co je na tom instalačním CD

http://2i.cz/05864963b0

Obrázek uživatele Tomáš Bohuněk

Takže na počítači odeber webku, aktualizuj (uplně odinstaluj, restartuj a přeinstaluj) ovladače grafické karty, direct x, javu, flashplayer, aktualizace systému, .net framework c++ redistributable 2005.. Uvidíme co pak, když se webku pokusíš instnout..

Obrázek uživatele LordSet

Webka program odinstalován,reinstalována Java, Direct X 11, Flashplayer, systém plně aktualizován, grafické ovladače plně aktualizovány, stáhnut .net framework c++ redistributable 2010 (jiný jsem nenašel :X). Při pokusu o nainstalování webky to napíše "This software is not supported for the language version of this operating system. Setup will install the Englis language version of this software. Click " OK" to continue, or click "Cancel" to exit setup." potrvím OK nainstaluje se to a pořád nic :X
Už přestávám věřit, že to vůbec půjde :/

Obrázek uživatele Tomáš Bohuněk

Ještě přeinstaluj Skype, na ten jsem zapomněl.. Ovšem pokud není obraz ani ve vlastní aplikaci, tak nebude ani ve Skype...

Čím se ty dva počítače liší?

Obrázek uživatele Michal Čížek

ještě by jsme se mohli mrknout na výpi Hijackthis http://www.pcporadenstvi.cz/hijackthis a zkus vytvořit nového uživatele co webka udělá tam.

Obrázek uživatele LordSet

Právě počítače se liší jen v tom, že na kterém to nejde je lepší a starý asi 4 měsíce, je to sestava.
V obývacím pokoji je taky sestava, stará zhruba měsíc, ale základní je to čistě jen na net nic jiného se tam nedělá. Na obouch win 7. Jinak obraz není ani ve vlastní aplikaci, na webce funguje mikrofon ale nejde obraz prostě no :X.

Obrázek uživatele LordSet

Ani s Hijackthis to nefunguje pokud jsem postupoval správně..

Obrázek uživatele Michal Čížek

Jako jak ani s Hijackthis to nefunguje? Nejde ti ten program Hijackthis spustit? spust ho jako správce výsledný log sem nakopíruj jako text.

Obrázek uživatele Michal Čížek

zkus odinstalovat McAfee Security Scan

Obrázek uživatele LordSet

No to bude problém, protože nainstalovaný není. Mám v progam filesu jen SSScheduler.exe a ten nejde odstranit. Ale ve správce programů MCAfee nainstalován není.

Obrázek uživatele LordSet

Tak jsem se rozhodl, že zanesu bednu a webku do prodejny kde mě to skládali. Ať si s tím pohrají oni :). Děkuji Vám za ochotu, pak napíšu čím to vlastně bylo.

Obrázek uživatele Michal Čížek

no to je on C:\Program Files (x86)\McAfee Security Scan\2.0.181\SSScheduler.exe
nejde zastavit a odebrat?

Obrázek uživatele LordSet

Nešel byl chráněn proti odstranění nebo co. Jinak PC v servisu dnes mi volali, že provedli kontrolu pamětí která byla v pořádku, zítra dokončí kontrolu systemu + hdd pokud vše bude v pohodě tak prý jedině reinstal winu. Tak uvidím co mě zítra řeknou :)

Obrázek uživatele LordSet

Tak ani oni nepřišli na to čím to je. Tak, že mám reinstalovat win. To jsem včera provedl a vše šlape jako hodinky. Prý kdyby se měla hledat chyba potrvá to strašně dlouho. :)

Obrázek uživatele Michal Čížek

ano i ne, někdy stačí zastavit podezřelé procesy, jindy nejde nic jiného než reinstal.

Obrázek uživatele LordSet

Tak už vím čím to bylo :) PC reinstalován a instaluju si postupně vše zpět.
Najednou nainstaluju NCsoft Launcehr a stáhnu a nainstaluju Lineage 2 GoD a už to nešlo ta webka :D odinstaluju a zase to jede :)

Obrázek uživatele Michal Čížek

a to je ono, NCsoft Launcher běžel na pozadí, pokud by jsme postupně zastavili jednotlivé procesy přišli by jsme na to. Každopádně jednou za čas neni na škodu systém reinstalovat, ted už budeš vědět, když něco přestane chodit, jak na to. :)) můžu tedy zamknout?

Obrázek uživatele LordSet

Ano, můžeš LOCK :D a děkuju moc za trpělivost a rady všech :)